ROK 2015 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2015

Historia zawodów
ROK 2015

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Podlodowe Mistrzostwa Koła zalew WILKÓW 15.02.2015R.
Lp.Nazwisko i imięI TURA
WagaMiejsce
1.Kopacz Norbert21321
2.Gawior Robert12222
3.Zamojski Piotr7123
4.Miądzel Dariusz4964
5.Chrobot Piotr2605
6.Chrzanowski Andrzej1726
7.Świat Janusz1227
8.Zapała Mirosław1008
9.Linertowicz Zbigniew889
10.Hejzner Zbigniew5010
11.Zawadzki Artur3211

Towarzyskie Zawody Pstrągowe DALESZYCE rzeka Belnianka 29.03.2015r.
Lp.Nazwisko i imię PunktyZajęte Miejsce
1.Miądzel Dariusz661
2.Hejzner Zbigniew252
3.Mikołajczyk Artur17,53
4.Świat Janusz174
5.Pokrzepa Robert165
6.Chrobot Piotr156
7.Gawior Robert016
8.Kiziński Andrzej016
9.Molenda Sławomir016
10.Samczyński Janusz016
11.Kiziński Szymon016
12.Kiziński Michał016
13.Sołtysiak Zbigniew016
14.Chrzanowski Andrzej016
15.Wrona Andrzej016

Rozpoczęcie Sezonu rzeka Wisła POŁANIEC 19.04.2015r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajete Miejsce
1.Goska Łukasz13001
2.Pokrzepa Robert3602
3.Mikołajczyk Artur3203
4.Sońta Michał3004
5.Świat Janusz2805
6.Kiziński Andrzej2406
7.Molenda Dariusz2406
8.Zamojski Piotr2208
9.Gawior Robert2009
10.Hejzner Zbigniew18010
11.Krzysztofik Mirosław18011
12.Chrzanowski Andrzej14012
13.Miądzel Dariusz14012
14.Góral Artur14012
15.Mela Grzegorz10015
16.Molenda Sławomir8016
17.Chrobot Piotr030
18.Latosiski Krzysztof030
19.Selega Bartłomiej030
20.Marcinkowski Jacek030
21.Gołuch Marian030
22.Terelak Ryszard030
23.Zaręba Maciej030
24.Grabka Mateusz030
25.Kwiecień Tomasz030
26.Grabka Kamil030
27.Pisarczyk Maciej030
28.Krawczyk Sebastian030
29.Korus Adam030

Spławikowe Mistrzostwa Koła KIELCE zalew 26.04.2015r.
SENIORZY
Lp.Nazwisko i imięI TURAII TURA
Suma
Miejsc
Zajęte
Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Mokołajczyk Arur251012650231
2.Zamojski Piotr142532500472
3.Wiejas Łukasz213022275683
4.Gawior Robert815933201104
5.Sońta Michał1100725153105
6.Chrzanowski Andrzej1270620757136
7.Świat Janusz13055110010157
8.Fronczkowski Ryszard6101124855168
9.Goska Łukasz6901018008189
10.Pokrzepa Robert57512174092110
11.Kopacz Norbert10658445142211
12.Miądzel Dariusz140040202412
13.Chrpbot Piotr45514760112513
14.Hejzner Zbigniew50513500132614
15.Molenda Dariusz21516700122815
16.Cierpiał Sebastian39515390153016
17.Kiziński Andrzej16017135173417
18.Góral Artur6018225163418
19.Dziadosz Wacław551970183719
JUNIORZY
Lp.Nazwisko i imięI TURAII TURA
Suma
Miejsc
Zajęte
Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Chudzicki Maksym11451420121
2.Stelmaszczyk Kacper3802245242
KADECI
Lp.Nazwisko i imięI TURAII TURA
Suma
Miejsc
Zajęte
Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Sikora Jakub9751370121

Gruntowe GP CHAŃCZY I Tura CHAŃCZA 10.05.2015r.
Lp.Nazwisko i imię I RUNDAII RUNDA
Suma
Miejsc
Zajęte
Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Hejzner Zbigniew19451490891
2.Krzysztofik Mirosław59071705292
3.Świat Janusz84551110493
4.Mikołajczyk Artur515948701104
5.Gawior Robert1500223511135
6.Miądzel Dariusz2401014403136
7.Zawadzki Artur122049013177
8.Sońta Michał200115656178
9.Pokrzepa Robert40145507219
10.Dziadosz Wacław14512345102210
11.Molenda Dariusz135530222511
12.Zamojski Piotr022101052712
13.Chrobot Piotr79060222813
14.Kiziński Andrzej58080223014
15.Krawczyk Sebastian02244593115
16.Molenda Sławomir022100123416
17.Pisarczyk Maciej70130223517
18.Mela Grzegorz0220224422
19.Mochocki Stefan0220224422
20.Wrona Andrzej0220224422
21.Skrzypek Eugeniusz0220224422

Gruntowe GP CHAŃCZY II Tura Życiny CHAŃCZA 24.05.2015r.
Lp.Nazwisko i imięI RUNDAII RUNDA
Suma
Miejsc
Zajęte
Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Hejzner Zbigniew6553620471
2.Gawior Robert18901959102
3.Zamojski Piotr21588402103
4.Mikołajczyk Robert66521158104
5.Świat Janusz26575005125
6.Pokrzepa Robert50046510146
7.Wrona Andrzej120137903167
8.Miądzel Dariusz18091207168
9.Sońta Michał01919601209
10.Kiziński Andrzej29050192410
11.Molenda Dariusz27060192511
12.Zawadzki Artur01915562512
13.Kiziński Szymon180100192913
14.Dziadosz Wacław160110193014
15.Mela Grzegorz01910113015
16.Chrobot Piotr135120193116
17.Zawadzki Maciej0190193819
18.Błażejewski Leszek0190193819

GP Zarządu Koła i Komisji Statutowych POŁANIEC kanał 04/05.07.2015r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte Miejsce
1.Latosiński Krzysztof4301
2.Kiziński Andrzej1902
3.Chrzanowski Andrzej1803
4.Krzysztofik Mirosław1604
5.Samczyński Janusz1405
6.Terelak Ryszard1306
7.Chrobot Piotr011
8.Hejzner Zbigniew011
9.Kiziński Michał011
10.Gołuch Marian011

Spinningowe Mistrzostwa Koła MORAWICA 16.08.2015r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte Miejsce
1.Mikołajczyk Artur5501
2.Miądzel Dariusz4902
3.Świat Janusz3703
4.Gawior Robert3304
5.Linertowicz Zbigniew3105
6.Suliga Mateusz2106
7.Hejzner Zbigniew1307
8.Zamojski Piotr708
9.Pokrzepa Robert012
10.Mela Grzegorz012
11.Chrobot Piotr012

Gruntowe GP CHAŃCZY III Tura CHAŃCZA 06.09.2015r.
Lp.Nazwisko i imięI RUNDAII RUNDA
Suma
Miejsc
Zajęte
Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Gawior Robert63542025151
2.Kiziński Andrzej15602500682
3.Mikołajczyk Artur34061255393
4.Miądzel Dariusz304514709104
5.Góral Artur1951112802135
6..Świat Janusz21096304136
7.Zawadzki Artur710342511147
8.Wrona Andrzej515544010158
9.Chrobot Piotr21094857169
10.Sońta Michał1501260051710
11.Pokrzepa Robert3057420121911
12.Wiejas Łukasz1301347582112
13.Hejzner Zbigniew2708145142213
14.Molenda Dariusz5016385132914
15.Mela Grzegorz6515110153015
16.Dzidzic Łukasz70140183216
17.Pisarczyk Maciej0180183618

Zakończenie Sezonu ZAWICHOST rzeka Wisła 27.09.2015r.
Lp.Nazwisko I imięWagaZajęte Miejsce
1.Skrzypek Eugeniusz40051
2.Hejzner Zbigniew22552
3.Gawior Robert7903
4.Terelak Ryszard5854
5.Zawadzki Artur4105
6.Chrobot Piotr2006
7.Pokrzepa Robert1957
8.Graba Kamil1808
9.Wrona Andrzej1659
10.Mikołajczyk Artur14010
11.Dziadosz Wacław13011
12.Miądzel Dariusz10012
13.Woźniak Dariusz10013
14.Świat Janusz7514
15.Molenda Dariusz7515
16.Samczyński Janusz020
17.Mela Grzegorz020
18.Góral Artur020
19.Molenda Sławomir020

DRAPIEŻNIK  Szeligi Wióry 11.10.2015r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte Miejsce
1.Kopacz Norbert2601
2.Krzysztofik Mirosław1952
3.Suliga Mateusz1853
4.Zamojski Piotr1354
5.Świat Janusz021
6.Mikolajczyk Artur021
7.Miądzel Dariusz021
8.Wysocki Adam021
9.Kołaczyński Piotr021
10.Bębacz Paweł021
11.Hejzner Zbigniew021
12.Mela Grzegorz021
13.Chrobot Piotr021
14.Wypych Michał021
15.Wrona Andrzej021
16.Molenda Sławomir021
17.Majcher Mariusz021
18.Zawadzki Maciej021
19.Zawadzki Artur021
20.Gawior Robert021
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści