ROK 2002 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2002

Historia zawodów
ROK 2002

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Podlodowe Mistrzostwa Koła CHAŃCZA zalew 12.01.2002 r.
Lp.Imię  i  nazwiskoI TURAII TURAPKT
SztukiWagaMiejsceSztukiWagaMiejsce
1.Janusz  Jakubczyk5401001213
2.Łukasz  Kaczmarek2252001214
3.Paweł  Stradowski1203001215
4.Artur  Konieczny0012001224
5.Henryk  Zapała0012001224
6.Dariusz  Miądzel0012001224
7.Piotr  Matusiak0012001224
8.Zbigniew  Hejzner0012001224
9.Robert  Wójcik0012001224
10.Adam  Kopczyński0012001224
11.Roman  Frankow0012001224

Organizator  PZW Klub Spinningowy MIERZAWA przy Kole Sędziszów SEFAKO
rzeka MIERZAWA 02.03.2002 r.

                     1.  Miejsce  Rafał Kuliński PZW SEFAKO
                  2.  Miejsce  Robert Rokicki Koło LIN Jędrzejów
                  3.  Mijsce  Andrzej Jasztal Starachowice

                      Pozostałe miejsca 0 ryb w tym: Łukasz Gamoński, Tomasz Tchórz  PZW Koło nr 2 Amur Kielce    
                
Rozpoczęcie Sezonu CZARKOWY 27.04.2002 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię  i  nazwiskoWagaMiejsceLp.Imię  i  nazwiskoWagaMiejsce
1.Tomasz  Tchórz367511.Grzegorz  Szałas1801
2.Dariusz  Miądzel220522.Tomasz  Gajos04
3.Jan  Duda187033.Janusz  Wąsik04
4.Paweł  Bednarski14554
5.Marcin  Gaca13755
6.Adam  Gaca11856
7.Artur  Mikołajczyk9107
8.Henryk  Zapała4908
9.Krzzysztof  Maculewicz1159
10.Maciej  Gul021
11.Wiesław  Przybycień021
12.Zbigniew  Zdankiewicz021
13.Krzysztof  Majewicz021
14.Jan  Łachta021
15.Artur  Zapała021
16.Adam   Łojowski021
17.Ryszard  Sępowicz021
18Czesław  Majewicz021
19.Tadeusz  Przyborowski021
20.Tadeusz  Pelczar021

Spławikowe Mistrzostwa Koła CHAŃCZA 25.05.2002 r.
SENIORZYJUNIORZY
LP.
Imię i nazwiskoT TURAII TURAPkt
Lp.
Imię i nazwiskoI TURAII TURAPkt
SztukiWagaM-ceSztukiWagaM-ceSztukiWagaM-ceSztukiWagaM-ce
1.
Zdzisław Starek
-
875
1
-
875
4
5
1.
Marcin Majchrowski
-
100
1
-
130
2
3
2.
Mariusz Łojowski
-
270
5
-
1380
2
7
2.
Krzysztof Kwapisz
-
60
3
-
255
1
4
3.
Dariusz Miądzel
-
345
4
-
970
3
7
3.
Mieszko Ussowski
-
100
1
-
70
3
4
4.
Arur Konieczny
-
615
2
-
360
5
7
4.
Piotr Zatorski
-
10
4
-
0
7
11
5.
Marcin Gaca
-
70
7
-
1395
1
8
5.
Łukasz Walkiewicz
-
0
7
-
0
7
14
6.
Paweł Taborski
-
360
3
-
105
9
12
6.
Grzegorz Paluch
-
0
7
-
0
7
14
7.
Janusz Świat
-
170
6
-
290
7
13
8.
Arur Mikołajczyk
-
5
9
-
345
6
15
9.
Zbigniew Hejzner
-
60
8
-
180
8
16
10.
Eugeniusz Buras
-
0
14
-
0
14
28
11.
Łukasz Gaca
-
0
14
-
0
14
28
12.
Henryk Zapała
-
0
14
-
0
14
28
13.
Krzysztof Maculewicz
-
0
14
-
0
14
28

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu KLEKOT k/Wloszczowy 02.06.2002 r.

JUNORZY

                                                   1.  Miejsce  Paweł Bobiński  Końskie Miasto
                                         2.  Miejsce  Jarosław Niedorozow   Starachowice
                                         3.  Miejsce  Bartosz Adamczyk  Kielce KKSM
                                       24.  Miejsce  Mariusz Majchrowski  Kielce nr 2 Amur    
                                                                                                                                                                                                                          
                                          
KADECI

                                          1.  Miejsce  Mateusz Samirowski   Kielce 1
                                          2.  Miejsce  Wojciech Stojecki   Skarżysko Miasto
                                          3.  Miejsce  Piotr Kwiecień   Busko-Zdrój
                                          5.  Miejsce  Mieszko Ussowski   Kielce nr 2 Amur

KOBIETY

                                          1.  Miejsce  Lidia Hajduk   Kielce KKSM
                                          2.  Miejsce  Jadwiga Uchto   Sędziszów
                                          3.  Miejsce  Elżbieta Majka   Końskie ZSZ  

Metoda Odległościowa CEDZYNA 15.06.2002 r.
SENIORZY
JUNIORZY
Lp.
Imię i nazwisko
I TURA
II TURA
Pkt
Lp.
Imię i nazwisko
I TURA
II TURA
Pkt
Waga
M-ce
Waga
M-ce
Waga
M-ce
Waga
M-ce
1.
Dariusz Miądzel
410
3
665
4
7
1.
Krzysztof Kwapisz
490
1
585
1
2
2.
Tomasz Gajos
180
8
1335
1
9
2.
Marcin Zatoń
175
3
165
3
6
3.
Artur Konieczny
300
7
910
2
9
3.
Daniel Garula
265
2
65
4
6
4.
Mariusz Łojowski
1045
1
225
10
11
4.
Mariusz Majchrowski
0
8
440
2
10
5.
Janusz Świat
360
5
435
6
11
5.
Grzegorz Paluch
50
4
0
8
12
6.
Łukasz Kaczmarek
95
9
725
3
12
6.
Mieszko Ussowski
30
5
0
8
13
7.
Piotr Matusiak
575
2
130
12
14
7.
Łukasz Walkiewicz
0
8
0
8
16
8.
Zbigniew Hejzner
365
4
145
11
15

9.
Marcin Gaca
0
14
600
5
19
10.
Henryk Zapała
310
6
105
13
19
11.
Tomasz Tchórz
45
10
275
9
19
12.
Artur Mikołajczyk
0
14
400
7
21
13.
Łukasz gaca
0
14
285
8
22

Spławikowe Indywidualne Mistrzostwa Okręgu KLEKOT k/Włoszczowy 23.06.2002 r.

                                          1.  Miejsce  Maciej Wolak   Kielce KKSM
                                  2.  Miejsce  Grzegorz Górski   Stolbud Włoszczowa
                                  3.  Miejsce  Zbigniew Duda   Ostrowiec
                                15.  Miejsce  Zdzisław Starek   Kielce nr 2 Amur

Zawody Zarządu i Komisji Statutowych 13/14.07.2002 r.      
Lp.Imię  i  nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Piotr  Matusiak122301
2.Robert  Wójcik121202
3.Artur  Konieczny0012
4.Mariusz  Łojowski0012
5.Zbigniew  Hejzner0012
6.Marian  Gołuch0012
7.Czesław  Majewicz0012
8.Dariusz  Miądzel0012
9.Henryk  Bednarski0012
10.Ryszrd  Terelak0012
11.Zdzisław  Starek0012

Spinningowe Mistrzostwa Koła BORUSOWA rzeka Wisła 11.08.2002 r.
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPKT
SektorWagaMiejsceSektorWagaMiejsce
1.Dariusz  MiądzelA1701B8012
2.Tomasz  TchórzB1952A52013
3.Piotr  MatusiakB3301A13023
4.Zdzisław  StarekA852B068
5.Tomasz  GajosB753A069
6.Artur  KoniecznyA06B0612
7.Zbigniew  HejznerA06B0612
8.Maciej  GulA06B0612
9.Marcin  GacaB06A0612
10.Adam  Gaca B06A0612

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu BORUSOWA rzeka Wisła 01.09.2002 r.

INDYWIDUALNIE

                                                    1.  Miejsce  Robert Gorycki   Starachowice 2
                                           2.  Miejsce  Dariusz Komorniczak   Starachowice 1
                                           3.  Miejsce  Zdzisław Starek   Kielce nr 2 Amur
                                         11.  Miejsce  Tomasz Tchórz   Kielce nr 2 Amur
                                         22.  Miejsce  Dariusz Miądzel   Kielce nr 2 Amur
                                         34.  Miejsce  Piotr Matusiak   Kielce nr 2 Amur

DRUŻYNOWO  

                                          1.  Miejsce  Starachowice 2
                                          2.  Miejsce  Starachowice 1
                                          3.  Miejsce  Ostrowiec Huta
                                          6.  Miejsce  Kielce nr 2 Amur I
                                          7.  Miejsce  Kielce nr 2 Amur II

Gruntowe Zawody Rejonowe o PUCHAR PRZECHODNI ZG PZW CHAŃCZA  
 zalew 08.09.2002 r.

      DRUŻYNOWO

                                                   1.  Miejsce  KKSM Kielce
                                         2.  Miejsce  Kielce nr 2 Amur
                                         3.  Miejsce  Kielce Brzana nr 1
                                         4.  Miejsce  PKP Kielce

                                         Kielce nr 2 Amur skład drużyn
                                         Seniorzy:  Artur Konieczny, Dariusz Miądzel, Piotr Matusiak
                                         Kobiety i junior:  Magdalena Łojowska, Mieszko Ussowski        
Drgająca Szczytówka CHAŃCZA 21.09.2002 r.
Lp.Imię  i  nazwiskoI TURAII TURAPKT
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Artur  Konieczny21601306523
2.Piotr  Matusiak17003365514
3.Dariusz  Miądzel18752152546
4.Bartosz  Gamoński13455188038
5.Tomasz  Molenda14404985610
6.Janusz  Świat32571395512
7.Alfred  Krzystanek11806765713
8.Mieszko  Ussowski27583451018
9.Tomasz  Tchórz16011550819
10.Zbigniew Hejzner27582551119
11.Bartosz  Krzystanek15012385921
12.Henryk  Zapała245101301424
13.Sławomir  Molenda0152401227
14.Robert  Wójcik0151951328

Zakończenie Sezonu TYNIEC rzeka Wisła 12.10.2002 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaLp.Imię i nazwiskoSztukiWaga
1.Robert Wójcik-9001.Tomasz Wójcik-330
2.Artur Mikołajczyk-7502.Krzysztof Kwapisz-0
3.Dariusz Miądzel-03.Grzegorz Szałas-0
4.Ryszard Durbas-0
5.Krzysztof Latosiński-0
6.Piotr Matusiak-0
7.Jan Sieniawski-0
8.Jan Duda-0
9.Zbigniew Hejzner-0
10.Ryszard Terelak-0
11.Karol Lasota-0
12.Piotr Wąsik-0
13.Henryk Zapała-0
14.Tomasz Tchórz-0
15.Janusz Świat-0
16.Bartosz Gamoński-0
17.Szymon Poniewierski-0
18.Piotr Parka-0
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści