Klasyfikacja "WR" 2017
"Wędkarz Roku"
Klasyfikacja Wędkarza Roku 2017
Punkty Zdobyte w Poszczególnych Zawodach
KLASYFIKACJA NARASTAJĄCO
Lp. | Nazwisko i imię | 15.01.17 | 19.03.17 | 30.04.17 | 07.05.17 | 21.05.17 | 28.05.17 | 11.06.17 | 03.09.17 | 10.09.17 | 01.10.17 | 15.10.17 | Suma pkt |
1. | Kopacz Norbert | 9 | 0 | 10 | 8 | 2 | 12 | 3 | 10 | 5 | 8 | 9 | 76 |
2. | Miądzel Dariusz | 10 | 0 | 3 | 1 | 7 | 10 | 8 | 8 | 9 | 0 | - | 56 |
3. | Mikołajczyk Artur | - | - | 0 | 10 | 12 | 4 | 12 | 7 | 8 | 0 | 0 | 53 |
4. | Świat Janusz | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | 6 | 6 | 0 | 10 | 0 | 10 | 52 |
5. | Zamojski Piotr | - | 0 | 0 | 9 | 5 | - | 7 | 12 | 4 | 12 | - | 49 |
6. | Cedro Jarosław | - | 0 | 12 | 1 | 6 | 7 | 9 | 0 | 6 | - | - | 41 |
7. | Jaroszewski Paweł | - | 0 | 8 | 5 | 10 | 1 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 35 |
8. | Molenda Sławomir | - | 0 | 6 | - | 9 | - | 5 | - | 1 | 0 | 8 | 29 |
9. | Hejzner Zbigniew | 7 | - | - | 1 | 0 | 3 | 0 | - | 12 | 0 | 0 | 23 |
10. | Chrzanowski Andrzej | 12 | 0 | 0 | 1 | - | 8 | - | - | - | - | - | 21 |
11. | Sońta Michał | 2 | - | 7 | 4 | 1 | 2 | 2 | - | 2 | 0 | 0 | 20 |
12. | Pokrzepa Robert | 4 | - | 0 | 3 | 1 | 9 | 1 | - | - | 0 | 0 | 18 |
13. | Kiziński Szymon | - | - | 0 | - | 1 | - | - | - | 7 | 10 | - | 18 |
14. | Majcher Mariusz | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 12 | 12 |
15. | Kowal Paweł | - | - | - | 12 | - | - | - | - | - | - | - | 12 |
16. | Kołaczyński Paweł | 1 | - | - | - | - | - | - | 9 | - | - | - | 10 |
17. | Frąk Adrian | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | 9 | - | 10 |
18. | Terelak Ryszard | - | - | 9 | - | - | - | - | - | - | 0 | - | 9 |
19. | Kołaczyński Piotr | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 8 |
20. | Wiejas Łukasz | - | - | - | 7 | 0 | - | - | - | - | - | - | 7 |
21. | Klisko Wojciech | - | - | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | - | - | 0 | - | 7 |
22. | Góral Artur | 5 | - | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | 5 |
23. | Jaśkowski Marcin | - | - | 5 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | 5 |
24. | Stochmal Mateusz | - | 0 | 0 | - | 1 | - | 4 | - | 0 | - | - | 5 |
25. | Pałys Andrzej | - | 0 | 0 | - | 4 | - | 0 | 0 | 1 | - | - | 5 |
26. | Zapała Miroslaw | - | - | 4 | - | - | - | - | - | - | - | - | 4 |
27. | Mela Grzegorz | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 |
28. | Kiziński Michał | - | - | 0 | - | 3 | - | - | - | - | - | - | 3 |
29. | Gawior Robert | 3 | - | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | 3 |
30. | Chrobot Piotr | - | - | - | - | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | 3 |
31. | Kiziński Andrzej | - | 0 | - | - | 0 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | - | 3 |
32. | Skalski Ryszard | - | - | 0 | - | 0 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | - | 3 |
33. | Fronczkowski Ryszard | - | - | - | 2 | - | - | - | - | - | - | - | 2 |
34. | Zawadzki Artur | 1 | - | - | - | - | - | - | - | 1 | - | - | 2 |
35. | Wrona Andrzej | - | - | - | - | 1 | - | 0 | - | 1 | - | 0 | 2 |
36. | Jakubczyk Janusz | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 |
37. | Kitliński Rafał | - | - | 0 | 1 | 0 | - | - | - | - | - | 0 | 1 |
38. | Wójcik Jakub | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | 1 |
39. | Dziadosz Wacław | - | - | 0 | - | - | - | - | - | 1 | 0 | 0 | 1 |
40. | Graba Kamil | - | - | - | - | 0 | - | 0 | - | 1 | - | 0 | 1 |
41. | Szczepaniak Jerzy | - | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 |
42. | Latosiński Krzysztof | - | - | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 | - | 0 |
43. | Krzysztofik Mirosław | - | - | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 | - | 0 |
44. | Skrzypek Eugeniusz | - | - | 0 | - | - | - | 0 | - | 0 | - | - | 0 |
45. | Samborski Andrzej | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
46. | Kiepas Cezary | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | 0 |
47. | Strzelecki Michał | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 |
48. | Wysocki Adam | - | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | 0 |
49. | Samczyński Janusz | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 |
Kielce, 2017 – 10 – 24
WĘDKARZ ROKU 2017
Podsumowanie wyników zawodów o puchar wędkarza roku 2017.
Komisja w składzie:Molenda Sławomir - przewodniczący
Świat Janusz - członek
Zamojski Piotr - członek
Po przeliczeniu wszystkich wyników z zawodów, w których uczestniczyło 204 zawodników, w ogólnej klasyfikacji pierwsze miejsce zajął:
1/ Kopacz Norbert - z wynikiem 76 pkt
Pełna lista zawodników do klasyfikacji wędkarza roku 2017 znajduje się na stronie internetowej Koła www.amur.kielce.pl w dziale ZAWODY. Dekoracja zwycięzcy, wręczenie pamiątkowego pucharu, dyplomu i nagrody rzeczowej nastąpi podczas corocznego zebrania sprawozdawczego w siedzibie Koła w dniu 04.02.2018 roku.
Komisja Sportowa Koła.
Lp. | DATA | MIEJSCE IMPREZY | NAZWA IMPREZY | METODA |
1. | 15.01.2017 | Cedzyna | Podlodowe Mistrzostwa Koła * | Mormyszka |
2. | 19.03.2017 | rzeka Belnianka | Towarzyskie Zawody Pstrągowe ** | Spinning |
3. | 30.04.2017 | rz. Wisła, m. Ciszyca | Towarzyskie Zawody "Otwarcie Sezonu" ** | Dowolna |
4. | 07.05.2017 | Zalew Kielecki | Spławikowe Mistrzostwa Koła * | Spławik |
5. | 21.05.2017 | Umer | GP "Drgająca Szczytówka" I Tura ** | Piker |
6. | 28.05.2017 | Wików | Zawody Spławikowe Metodą Odległościową ** | Spławik |
7. | 11.06.2017 | Strawczyn | GP "Drgająca Szczytówka" II Tura ** | Piker |
8. | 03.09.2017 | rz. Wisła | Zawody Spinningowe Mistrzostwa Koła * | Spinning |
9. | 10.09.2017 | Wilków | GP "Drgająca Szczytówka" III Tura FINAŁ ** | Piker |
10. | 01.10.2017 | rz. Wisła | Zawody "Zakoczenie Sezonu" ** | Dowolna |
11. | 15.10.2017 | Cedzyna | Zawody "Drapieżnik" ** | Spinning |