ROK 2000 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2000

Historia zawodów

ROK 2000

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Podlodowe Mistrzostwa Koła STARACHOWICE zalew Lubianka 15.01.2000 r.
Lp.Imię i nazwiskoI TuraII TuraPKT
SztukiWagaMiejsceSztukiWagaMiejsce
1.Zdzisław  Starek31852312524
2.Maciej  Lubecki265327047
3.Regimiusz  Tarmawski 1354120812
4.Włodzimierz  Zegan93251__1415
5.Artur  Konieczny__142220115
6.Waldemar  Grubert__143120317
7.Henryk  Zapała__14140519
8.Janusz  Jakubczyk__14135620
9.Roman  Tuz__14130721
10.Dariusz  Miądzel__14__1428
11.Roman  Kaczmarczyk__14__1428
12.Janusz  Świat__14__1428
13.Andrzej  Tuz__14__1428

Rozpoczęcie Sezonu CHROBERZ rzeka Nida 29.04.2000 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaMiejsceLp.Imię i nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Zdisław  Starek15220511.Dariusz  Formalski114751
2.Maciej  Augustyn17215522.Igor  Patek44202
3.Artur  Konieczny16180033.Norbert  Kot23053
4.Piotr  Matusiak15179044.Łukasz  Zakrzewski22704
5.Mariusz  Dudała13176055.Grzegorz  Szałas1955
6.Sylwester  Pietryka14173566.Rafał  Kumorowski__16
7.Dariusz  Mogielski452077.Maciej  Cendrowski__16
8.Janusz Świat 147088.Łukasz  Szwed__16
9.Jerzy Kita233599.Marcin  Mysior__16
10.Paweł  Stala__2810.Robert  Borowski__16
11.Marek  Frączek__2811.Damian  Madej__16
12.Marian  Oleksy__2812.Kamil  Cedro__16
13Przemysław  Małek__2813.Łukasz  Garbat__16
14.Jacek  Walkiewicz__2814.Aneta  Augustyn__16
15.Włodzimierz  Zegan__2815.Łukasz  Piwowarski__16
16.Artur  Mikołajczyk__2816.Kamil  Klepacz__16
17.Tomasz  Gajos__28




18.Krzysztof  Zawadzki__28




19.Henryk  Zapała__28




20.Jakub  Kłosik__28




21Wiesław  Matlak__28




22.Michał  Gierczak__28




23.Jan  Duda__28




24.Zbigniew  Zdankiewicz__28




25.Adam  Gaca__28




26.Mirosław  Świderski__28




27.Józef  Wożniak__28




28.Stanisław  Starek__28

Spławikowe Mistrzostwa Koła BRODY IŁŻECKIE 27.05.2000 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię i nazwiskoI TuraII TuraPkt.Lp.Imię i nazwiskoI TuraII TuraPkt.
Szt.WagaM-ceSzt.WagaM-ceSzt.WagaM-ceSzt.WagaM-ce
1.Włodzimierz Zegan829901165231.Norbert Kot34510067
2.Dariusz Miądzel91202235462.Robert Borowski00614017
3.Waldemar Grubert3355160383.Igor Patek11020068
4.Piotr Matuszek2504135594.Łukasz Zakrzewski00600612
5.Zbigniew Hejzner001615101175.Grzegorz Szałas00600612
6.Zdzisław Starek4803001619
7.Artur Konieczny2256001622
8.Janusz Samczyński0016001632
9.Henryk Bednarski0016001632
10.Michał Gierczak0016001632
11.Magdalena Łojowska0016001632
12.Artur Mikołajczyk0016001632
13.Mariusz Dudała0016001632
14.Grzegorz Gniazdowski0016001632
15.Janusz Świat0016001632

Metoda Odległościowa PIŃCZÓW 17.06.2000 r.
Lp.Imię  i  nazwiskoI TuraII TuraPKT
SztukiWagaMiejsceSztukiWagaMiejsce
1.Zdzisław  Starek38960248113013
2.Artur  Konieczny32113011969534
3.Dariusz  Miądzel1930532790025
4.Janusz Świat1424551867549
5.Paweł  Ławniczek73004360711
6.Janusz Samczyński820064160612
7.Zbigniew  Hejzner14074190512
8.Wożniak  J.0014001428
9.Wożniak  R.0014001428
10.Molenda  K.0014001428
11.Tkaczuk  w.0014001428
12.Gocał  L. 0014001428
13.Wójcik  S.0014001428

Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar FUX'a STARACHOWICE zalew Lubianka 25.06.2000 r.

            Startowało 7 drużyn 3 osobowych

  • 1 Miejsce      Końskie Miasto
  • 2 Miejsce      Koło nr 2 "AMUR" Kielce w składzie Dariusz Miądzel, Piotr Matusiak, Artur Konieczny
  • 3 Miejsce      Kielce Balba Bis
  • 4, 5, 6, 7,      Miejsce brak informacji     

Indywidualne Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar FUX'a STARACHOWICE zalew Lubianka 25.06.2000 r.

               Startowało 39 zawodników

  •  1 Miejsce    Szymon Lach
  •  2 Miejsce    Waldemar Struzik
  •  3 Miejsce    Paweł Bobiński
  •  7 Miejsce    Dariusz Miądzel
  •  8 Miejsce    Piotr Matusiak
  • 10 Miejsce    Artur Konieczny
  • 22 Miejsce    Zbigniew Hejzner
  • 28 Miejsce    Janusz Świat      

Drgająca Szczytówka CHAŃCZA 09.09.2000 r.
Lp.Imię  i  nazwiskoSztukiWagaZajęte Miejsce
1.Tomasz  Molenda1315501
2.Henryk  Zapała1113802
3.Dariusz  Miądzel2212853
4.Janusz Świat1010904
5.Janusz  Samczyński2510155
6.Henryk  Bednarski109856
7.Michał  Latosiński118507
8.Krzysztof  Latosiński118158
9.Zbigniew  Hejzner86009
10.Mariusz  Łojowski1138010
11.Artur  Konieczny333011
12.Tomasz  Bednarz313512
13.Piotr  Wąsik0015
14.Grzegorz  Szałas0015
15.Sławomir  Molenda0015

Zakończenie Sezonu SANDOMIERZ rzeka Wisła 23.09.2000 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię  i  nazwiskoSztukiWagaLp.Imię  i  nazwiskoSztukiWaga
1.Bogdan  Szajnowski233501.Michał  Maciągowski51730
2.Zdzisław  Starek924052.Dominik  Gil1505
3.Marek  Kotwica111503.Sylwester  Pietryka00
4.Remigiusz  Tarmawski18204.Grzegorz  Szałas00
5.Janusz  Jakubczyk17205.Igor  Patek00
6.Mariusz Łojowski14906.Dariusz  Formalski00
7.Artur  Konieczny23157.Michał  Gierczak00
8.Dariusz  Miądzel32908.Norbert  Kot00
9.Janusz  Świat2285
10.Zbigniew  Hejzner1255
11.Jarosław  Maciągowski1240
12.Stanisław  Starek00
13.Marek  Gwara00
14.Henryk  Zapała00
15.Artur  Zapała00
16.Wiesław  Szydłowski00
17.Rafał  Kluzek00
18.Marcin  Gaca00
19.Adam  Gaca00
20.Mariousz  Dudała00
21.Andrzej  Kiziński00
22.Bronisław  Opel00
23.Jan  Duda00
24.Dariusz  Piechociński00
25.Grzegorz  Piechociński00
26.Jan  Muszyński00
27.Michał  Latosiński00
28.Piotr  Wąsik00
29.Paweł  Bednarski00
30.Paweł  Fijałkowski00

Największy Szczupak CHAŃCZA 07.10.2000 R.
Lp.Imię  i  nazwiskoSztukiWaga
1.Janusz  Samczyński11280
2.Dariusz  Miądzel00
3.Mariusz  Łojowski00
4.Piotr  Łojowski00
5.Andrzej  Tuz00
6.Janusz  Piwawarski00
7.Bogdan  Szajnowski00
8.Remigiusz  Tarmawski00
9.Zbigniew  Hejzner00
10.Artur  Konieczny00
11.Paweł  Bednarski00
12.Marek  Gwana00
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści