ROK 2010 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2010

Historia zawodów
ROK 2010

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał iopracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Rozpoczęcie Sezonu POŁANIEC rzeka Wisła 25.04.2010 r.

W konkursie "Największa Ryba" zwyciężył Janusz Świat
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Janusz Świat26801
2.Michał Kiziński25982
3.Sławomir Molenda23443
4.Andrzej Chrzanowski22164
5.Bartłomiej Krawczyk20105
6.Mirosław Krzysztofik15906
7.Michał Sońta10327
8.Ryszard Terelak8488
9.Michał Wypych 8109
10.Kamil Dulnik74010
11.Zbigniew Linertowicz53811
12.Judyta Linertowicz47012
13.Szymon Kiziński29013
14.Krzysztof Kamiński18614
15.Wacław Dziadosz9415
16.Jerzy Szczepaniak034
17.Piotr Zamojski034
18.Andrzej Kiziński034
19.Zbigniew Hejzner034
20.Sebastian Krawczyk034
21.Konrad Szczepaniak034
22.Hubert Skowroński034
23.Sebastian Bernat034
24.Robert Pokrzepa034
25.Zdzisłąw Kozieł034
26.Marek Kamiński034
27.Marian Gołuch034
28.Anna Kizińska034
29.Zdzisław Wrona034
30.Bronisław Opel034
31.Dariusz Łączkowicz034
32.Waldemar Czerwiński034
33.Paweł Chodkiewicz034

Gruntowe GP CHAŃCZY I Tura CHAŃCZA 09.05.2010 r.

                            Największa Ryba  I RUNDA   Sławomir Molenda
                            Największa Ryba  II RUNDA   Janusz Świat
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURASuma Pkt.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Zbigniew Hejzner1880149412
2.Robert Gawior930342825
3.Sawomir Molenda508638639
4.Janusz Świat5605378510
5.Jerzy Szczepaniak10062421113
6.Michał Sońta5013380417
7.Sebastian Krawczyk (J)234860917
8.ZbigniewLinertowicz3607381219
9.Leszek Błażejewski821264820
10.Andrzej Kiziński752402529
11.Adrian Frąg025198631
12.Piotr Zamojski025184732
13.Michał Wypych230902534
14.Andrzej Wrona1041002535
15.Łukasz Wiejas025461035
16.Judyta Linertowicz (K)901102536
17.Andrzej Chrzanowski02502550
18.Ryszard Łukawski02502550
19.Jakub Piróg02502550
20.Robert Pokrzepa02502550
21.Janusz Samczyński02502550
22.Hubert Skowroński02502550
23.Konrad Szczepaniak02502550
24.Artur Zawadzki02502550

Spławikowe Mistrzostwa Koła KIELCE zalew 23.05.2010 r.
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPkt.Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPkt.
WagaM-ceWagaM-ceWagaM-ceWagaM-ce
1.Maciej Olszewski307213572121.Judyta Linertowicz701034
2.Janusz Świat276422890242.Paweł Chodkiewicz03036
3.Michał Sońta16023197636
4.Zbigniew Hejzner9004162048
5.Adrian Frąg75451288510
6.Andrzej Chrzanowski53461020713
7.Zbigniew Liertowicz4567760815
8.Robert Pokrzepa154121170618
9.Łukasz Kurzela248801422
10.Łukasz Wiejas8013100922
11.Piotr Kurzela236901423
12.Michał Wypych2101001424
13.Leszek Błażejewski1761101425

Gruntowe GP CHAŃCZY II Tura CHAŃCZA 13.06.2010 r.

                             Największa Ryba  I Runda  Hejzner Zbigniew
                             Największa Ryba  II Runda  Piotr Zamojski
Lp.Imię i nazwiskoI RUNDAII RUNDASuma Pkt.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Michał Sońta4065119038
2.Robert Gawior16501490910
3.Zbigniew Hejzner6243630710
4.Andrzej Kiziński156823521012
5.Piotr Zamojski3246680612
6.Michał Wypych52443301115
7.Janusz Świat2427582815
8.Zbigniew Linertowicz0172320118
9.Adrian Frąg0171750219
10.Sławomir Molenda23882821220
11.Judyta Linertowicz (K)017778421
12.Paweł Chodkiewicz 017756522
13.Robert Pokrzepa14292421322
14.Jerzy Szczepaniak017501431
15.Leszek Błażejewski01701734
16.Andrzej Wrona01701734

Towarzyskie Zawody Zarządu i Komisji Statutowych Koła CHAŃCZA 26/27.06.2010 r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Sławomir Molenda27001
2.Krzysztof Latosiński25002
3.Ryszard Terelak24103
4.Janusz Samczyński24004
5.Andrzej Kiziński23005
6.Zbigniewn Hejzner18106
7.Mirosław Krzysztofik18007
8.Anna Kizińska13008
9.Zbigniew Linertowicz11009
10.Henryk Zapała100010
11.Marian Gołuch81011
12.Dariusz Miądzel75012
13.Michał Kiziński71013
14.Czesłąw Fatyga61014
15.Szymon Kiziński60015
16.Wacłąw Dziadosz50016
17.Paweł Taborski48017

Spinningowe Mistrzostwa Koła CEDZYNA 18.07.2010 r.
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Michał Sońta239001
2.Robert Pokrzepa34502
3.Kamil Dulnik21303
4.Judyta Linertowicz0013
5.Zbigniew Linertowicz0013
6.Dariusz Miądzel0013
7.Zbigniew Hejzner0013
8.Tomasz Wójcik0013
9.Andrzej Kiziński0013
10.Michał Wypych0013
11.Artur Mikołjczyk0013
12.Mirosław Krzysztofik0013

Gruntowe GP CHAŃCZY III Tura CHAŃCZA 19.09.2010 r.
Lp. Imię i nazwisko I RUNDAII RUNDASuma Pkt.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Zbigniew Hejzner1226182234
2.Janusz Świat7963110225
3.Jerzy Szczepaniak3046116617
4.Michał Sońta798254857
5.Zbigniew Linertowicz538574649
6.Piotr Zamojski2268428614
7.Andrzej Kiziński70441501216
8.Sławomir Molenda9010332717
9.Robert Pokrzepa1569302918
10.Krzysztof Latosiński46122221123
11.Andrzej Wrona40132261023
12.Michał Wypych80111161324
13.Janusz Samczyński236701825
14.Robert Gawior018320826
15.Łukasz Wiejas018561432
16.Leszek Błażejewski361401832
17.Szymon Kiziński01801836

KLASYFIKACJA GENERALNA GP CHAŃCZY 2010 R.
Lp.Imię i nazwiskoSuma wagZajęte miejsce
1.Zbigniew Hejzner56761
2.Michał Sońta33726
3.Janusz Świat36604
4.Robert Gawior38183
5.Zbigniew Linertowicz40022
6.Jerzy Szczepaniak25687
7.Sławomir Molenda183610
8.Andrzej Kiziński35265
9.Piotr Zamojski18429
10.Adrian Frąg19488
11.Michał Wypych127011
12.Robert Pokrzepa84213
13.Judyta Linertowicz86812
14.Paweł Chodkiewicz75614
15.Sebastian Krawczyk29416
16.Leszek Błażejewski18219
17.Andrzej Wrona37015
18.Janusz Samczyński23618
19.Łukasz Wiejas10220
20.Krzysztof Latosiński26817
21.Andrzej Chrzanowski0
22.Ryszard Łukawski0
23.Jakub Piróg0
24.Hubert Skowroński0
25.Konrad Szczepaniak0
26.Artur Zawadzki0
27.Szymon Kiziński0

Zakończenie Sezonu POŁANIEC kanał rzeka Wisła 03.10.2010 r.

                   W konkursie Największa Ryba zwyciężył Sławomir Molenda
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Sławomir Molenda32541
2.Kamil Dulnik18162
3.Michał Sońta13663
4.Janusz Świat12324
5.Szymon Kiziński8105
6.Adrian Frąg1686
7.Andrzej Wrona018
8.Andrzej Kiziński018
9.Michał Kiziński018
10.Andrzej Chrzanowski018
11.Piotr Zamojski018
12.Bronisław Opel018
13.Zbigniew Hejzner018
14.Michał Wypych018
15.Judyta Linertowicz018
16.Robert Pokrzepa018
17.Robert Gawior018
Drapieżnik WILKÓW 10.10.2010 r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Michał Sońta12501
2.Zbigniew Linertowicz1902
3.Tomasz Wójcik603
4.Janusz Jakubczyk016
5.Zbigniew Hejzner016
6.Judyta Linertowicz016
7.Andrzej Chrzanowski016
8.Janusz Samczyński016
9.Andrzej Kiziński016
10.Ryszard Terelak016
11.Szymon Kiziński016
12.Michał Kiziński016
13.Wacłąw Dziadosz016
14.Marian Gołuch016
15.Michał Latosiński016
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści