ROK 2008 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2008

Historia zawodów
ROK 2008

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Rozpoczęcie Sezonu POŁANIEC rzeka Wisła kanał 06.04.2008 r.

W konkursie "Największa Ryba" zwyciężył Zbigniew Linertowicz - leszcz 1120 gr.
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Łukasz Strojny-90601
2.Michał Sońta-76002
3.Sławomir Molenda-53003
4.Janusz Świat-19404
5.Zbigniew Hejzner-18005
6.Michał Wypych-16606
7.Zbigniew Linertowicz-14807
8.Wacław Dziadosz-11008
9.Andrzej Wrona-9209
10.Janusz Samczyński-54010
11.Dariusz Miądzel-025
12.Mirosław Krzysztofik-025
13.Robert Pokrzepa-025
14.Tomasz Molenda-025
15.Mariusz Karwat-025
16.Eugeniusz Skrzypek-025
17.Judyta Linertowicz-025
18.Artur Mikołajczyk-025
19.Sebastian Śledż-025
20.Zdzisław Kozieł-025
21.Robert Wójcik-025
22.Tomasz Wójcik-025
23.Piotr Bartoszak-025
24.Zbigniew Strojny-025

Spławikowe Mistrzostwa Koła CEDZYNA 18.05.2008 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPkt.Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPkt.
WagaM-ceWagaM-ceWagaM-ceWagaM-ce
1.Artur Mikołajczyk258013300121.Michał Wypych280182012
2.Janusz Świat140032760252.Igor Piotrowski160236024
3.Maciej Olszewski184022100353.Judyta Linertowicz14038036
4.Zdzisław Kozieł7805136049
5.Zbigniew Linertowicz13004620610
6.Michał Sońta5406980511
7.Andrzej Wrona2607120714
8.Henryk Zapała01301326
9.Tadeusz Hubera01301326
10.Eugeniusz Skrzypek01301326
11.Tomasz Molenda01301326
12.Wacław Dziadosz01301326

Sinningowe Mistrzostwa Koła SZCZUCIN rzeka Wisła 25.05.2008 r.
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Dariusz Miądzel49101
2.Artur Mikołajczyk38002
3.Judyta Lnertowicz33103
4.Paweł Taborski21104
5.Michał Kiziński1955
6.Zbigniew Linertowicz1906
7.Robert Wójcik1807
8.Robert Wożniak1758
9.Mirosław Krzysztofik1709
10.Tomasz Molenda16510

GRUNTOWE GP CHAŃCZY 2008  I TURA  27.04.2008 R.
Lp.Imię i nazwiskoI RUNDAII RUNDAPkt.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Mirosław Krzysztofik280342025
2.Michał Sońta1407220411
3.Maciej Olszewski5801601112
4.Artur Mikołajczyk2404120812
5.Michał Wypych2404100913
6.Judyta Linertowicz808160614
7.Łukasz Strojny609601120
8.Sławomir Molenda028500129
9.Zdzisław Kozieł300202830
10.Dariusz Miądzel028240331
11.Tomasz Molenda028180533
12.Zbigniew Linertowicz220602834
13Janusz Samczyński028140735
14.Janusz Świat028100937
15.Michał Kiziński60902837
16Andrzej Wrona201102839
17.Robert Pokrzepa028401341
18Wacław Dziadosz02802856
19.Szymon Kiziński 02802856
20.Mieczysław Sikora02802856
21.Sebastian Śledz02802856
22.Piotr Bartoszak02802856
23.Tomasz Wójcik02802856
24.Arkadiusz Krzysztofik02802856
25.Eugeniusz Skrzypek02802856
26.Jarosław Serek02802856
27.Henryk Zapała02802856

NOCNE GP CHAŃCZY 2008  II TURA 07/08.06.2008 R.

W Konkursie "Największa Ryba" zwyciężył Piotr Bartoszak
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Sławomir Molenda26001
2.Michał Sońta18802
3.Zdzisław Kozieł6603
4.Piotr Bartoszak6603
5.Artur Mikołajczyk4205
6.Mariusz Karolczak4006
7.Wacław Dziadosz4006
8.Robert Pokrzepa3808
9.Krzysztof Latosiński2209
10.Janusz Świat12010
11.Mirosław Krzysztofik6011
12.Janusz Samczyński017
13.Michał Latosiński017
14.Eugeniusz Skrzypek017
15.Jarosław Serek017
16.Mieczysław Sikora017

GRUNTOWE GP CHAŃCZY 2008  III TURA  21.09.2008 R.
Lp.Imię i nazwiskoI RUNDAII RUNDAPKT.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Sławomir Molenda420338014
2.Zbigniew Hejzner620212057
3.Janusz Świat140628028
4.Jarosław Serek7801101011
5.Sebastian Śledz408180412
6.Michał Sońta3004101014
7.Artur Mikołajczyk3004101014
8.Mirosław Krzysztofik30920918
9.Maciej Olszewski201030818
10.Mariusz Karolczak029260332
11.Janusz Samczyński029120534
12.Zbigniew Linertowicz120702936
13.Judyta Linertowicz029100736
14.Zdzisław Kozieł02902958
15.Piotr Bartoszak02902958
16.Michał Wypych02902958
17.Dariusz Miądzel02902958
18.Wacław Dziadosz02902958
19.Tomasz Molenda02902958
20.Robert Pokrzepa02902958
21.Krzysztof Latosiński02902958
22.Łukasz Strojny02902958
23.Michał Kiziński02902958
24.Andrzej Wrona02902958
25.Szymon Kiziński02902958
26.Mieczysław Sikora02902958
27.Eugeniusz skrzypek02902958
28.Henryk Zapała02902958
KLASYFIKACJA GENERALNA GP CHAŃCZY 2008 R.

                    1  miejsce    Sławomir Molenda
                    2  miejsce    Michał Sońta
                    3  miejsce    Mirosław Krzysztofik


Zakończenie Sezonu TYNIEC rzeka Wisła 05.10.2008 r.
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Sebastian Śledz15401
2.Artur Mikołajczyk102802
3.Janusz Samczyński61003
4.Janusz Świat1804
5.Zbigniew Linertowicz0022
6.Judyta Linertowicz0022
7.Sławomir Molenda0022
8.Zbigniew Hejzner0022
9.Mirosław Krzysztofik0022
10.Michał Latosiński0022
11.Mariusz Karolczak0022
12.Michał Sońta0022
13.Robert Pokrzepa0022
14.Jarsław Serek0022
15.Piotr Bartoszak0022
16Michał Wypych0022
17.Tomasz Molenda0022
18.Mieczysłąw Sikora0022
19.Sławomir Bunkier0022
20.Andrzej Wrona0022
21.Eugeniusz Skrzypek0022

Drapieżnik CHAŃCZA/ŻYCINY 19.10.2008 r.
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Artur Mikołajczyk-17401
2.Mirosław Krzysztofik-5002
3.Dariusz Miądzel-4203
4.Zbigniew Hejzner-013
5.Janusz Świat-013
6.Janusz Samczyński-013
7.Piotr Bartoszek-013
8.Michał Wypych-013
9.Zbigniew Linertowicz-013
10.Judyta Linertowicz-013
11.Michał Sońta-013
12.Zdzisław Kozieł-013
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści