ROK 2017 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2017

Historia zawodów

Terminarz Zawodów Wędkarskich
w Roku 2017 Koła nr 2 "AMUR"
Lp.DATAMIEJSCE IMPREZYNAZWA IMPREZYMETODA
1.15.01.2017CedzynaPodlodowe Mistrzostwa Koła *Mormyszka
2.05.02.2017Siedziba Koła godz.9:30
Drugi termin godz. 10:00
Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze
3.19.03.2017rzeka BelniankaTowarzyskie Zawody Pstrągowe **Spinning
4.30.04.2017rz. Wisła, m. CiszycaTowarzyskie Zawody "Otwarcie Sezonu" **Dowolna
5.07.05.2017Zalew KieleckiSpławikowe Mistrzostwa Koła *Spławik
6.21.05.2017UmerGP "Drgająca Szczytówka" I Tura **Piker
7.28.05.2017WikówZawody Spławikowe Metodą Odległościową **Spławik
8.04.06.2017Zalew Kielecki"WĘDKARZE DZIECIOM" **Spławik
9.11.06.2017StrawczynGP "Drgająca Szczytówka" II Tura **Piker
10.18.06.2017WilkówTowarzyskie Zawody z okazji 45-lecia Koła**Feeder
11.08-09.07.2017rz. WisłaGP Zarządu i Komisji Statutowych **Dowolna
12.03.09.2017rz. WisłaZawody Spinningowe Mistrzostwa Koła *Spinning
13.10.09.2017WilkówGP "Drgająca Szczytówka" III Tura FINAŁ **Piker
14.01.10.2017rz. WisłaZawody "Zakoczenie Sezonu" **Dowolna
15.15.10.2017CedzynaZawody "Drapieżnik" **Spinning
UWAGI
Daty i miejsca zawodów mogą ulec zmianie
* zawody rangi mistrzowskiej
** zawody rangi towarzyskiej
     zawody zakończone
    Ogłoszenie wyników Finału GP "Drgająca Szczytówka" i "Największej Ryby" całego cyklu oraz wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Koła nr 2 "Amur" w Kielcach  

Podlodowe Mistrzostwa Koła  CEDZYNA 15.01.2017 r.
Lp.Nazwisko i imięSztuki rybWaga rybZajęte miejsce
1.Chrzanowski Andrzej87001
2.Miądzel Dariusz86152
3.Kopacz Norbert106103
4.Kołaczyński Piotr75804
5.Hejzner Zbigniew75705
6.Świat Janusz32356
7.Góral Artur
72107
8.Pokrzepa Robert42008
9.Gawior Robert6909
10.Sońta Michał49010
11.Zawadzki Artur46011
12.Jakubczyk Janusz16012
13.Kołaczyński Paweł15013
14.Kiepas Cezary0017
15.Majcher Mariusz0017
16.Mela Grzegorz0017
17.Samborski Andrzej0017

Towarzyskie Zawody Pstrągowe DALESZYCE  rzeka Belnianka 19.03.2017 r.
Lp.Imię i nazwiskoSztukiPkt.
1.Norbert Kopacz00
2.Andrzej Kiziński00
3.Piotr Zamojski00
4.Sławomir Molenda00
5.Janusz Świat00
6.Dariusz Miądzel00
7.Jerzy Szczepaniak00
8.Paweł Jaroszewski00
9.Grzegorz Mela00
10.Andrzej Chrzanowski00
11.Andrzej Pałys00
12.Mateusz Stochmal00

Towarzyskie Zawody "OTWARCIE SEZONU 2017"
Lp.Imię i nazwiskoWagaZajęte Miejsce
1.Norbert Kopacz3702
2.Marcin Jaśkowski2607
3.Dariusz Miądzel1559
4.Sławomir Molenda2856
5.Szymon Kiziński028
6.Michał Kiziński028
7.Robert Pokrzepa028
8.Janusz Świat028
9.Paweł Jaroszewski3504
10.Piotr Zamojski028
11.Michał Sońta3155
12.Artur Góral028
13.Krzysztof Latosiński028
14.Jarosław Cedro3751
15.Wojciech Klisko028
16.Wacław Dziadosz028
17.Rafał Kitliński028
18.Ryszard Skalski028
19.Grzegorz Mela028
20.Andrzej Chrzanowski028
21.Andrzej Pałys028
22.Mateusz Stochmal028
23.Ryszard Terelak3603
24.Artur Mikołajczyk028
25.Mirosław Krzysztofik028
26.Robert Gawior028
27.Eugeniusz Skrzypek028
28.Mirosław Zapała2158

Spławikowe Mistrzostwa Koła 2017

Kategoria KADET(U 15) do 15 lat
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURASuma PunktówSuma Miejsc
Miejsce
po II Turach
WagaPkt.Zajęte MiejsceWagaPkt.Zajęte Miejsce
1.Jakub Wójcik66066017107101137021
                       Mistrzem Koła w kategorii KADET( U15 ) do 15 lat został   Jakub Wójcik



Kategoria JUNIOR (U20) do 20 lat
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURASuma PunktówSuma MiejscMiejsce po II Turach
WagaPkt.Zajęte MiejsceWagaPkt.Zajęte Miejsce
1.Maksym Chudzicki214021401175017501389021
                       Mistrzem Koła w kategorii JUNIOR (U20) do 20 lat został    Maksym Chudzicki


Kategoria SENIOR powyżej 25 lat
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURASuma PunktówSuma MiejscMiejsce po II Turach
WagaPktZajęte MiejsceWagaPktZajęte Miejsce
1.Paweł Kowal112511252347034701459531
2.Artur Mikołajczyk232523251170517053403042
3.Piotr Zamojski6856857232023202300593
4.Norbert Kopacz100510055168016804268594
5.Łukasz Wiejas1115111531085108572200105
6.Janusz Świat505505101655165552160156
7.Paweł Jaroszewski9809806770770111750177
8.Michał Sońta53053091080108081610178
9.Robert Pokrzepa104510454300300131345179
10.Ryszard Fronczkowski3803801215251525619051810
11.Dariusz Miądzel54054087907901013301811
12.Jarosław Cedro400400117007001211002312
13.Andrzej Chrzanowski80801586586599452413
14.Grzegorz Mela185185132525162102914
15.Zbigniew Hejzner0016,53003001430030,515
16.Wojciech Klisko1251251400171253116
17.Rafał Kitliński0016,55050155031,517
                                   Mistrzem Koła został    Paweł Kowal
                           I v-ce Mistrzem Koła został    Artur Mikołajczyk
                          II v-ce Mistrzem Koła został    Piotr Zamojski    

Zawody Spławikowe Metodą Odległościową WILKÓW 28.05.2017r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaZajęte Miejsce
1.Norbert Kopacz20651
2.Dariusz Miądzel17152
3.Robert Pokrzepa14553
4.Andrzej Chrzanowski13554
5.Jarosław Cedro9705
6.Janusz Świat8856
7.Wojciech Klisko8757
8.Artur Mikołajczyk7958
9.Zbigniew Hejzner3909
10.Michał Sońta29510
11.Piotr Chrobot27511
12.Ryszard Skalski22512
13.Andrzej Kiziński14513
14.Paweł Jaroszewski11514
15.Grzegorz Mela015

Wyniki Zawodów Wędkarskich "WĘDKARZE DZIECIOM" Zalew Kielecki 04.06.2017r.

GRUPA MŁODSZA
Lp.Nazwisko i imię
Numer
startowy
Ilość w cm
Największa
ryba
Najmniejsza
ryba
Zajęte
miejsce
1.Kowalski Adam223632081
2.Wąsowicz Przemysław3015316102
3.Żyła Leopold42931493
4.Jaroszewska Emilia168130154
5.Pietrzak Kamil287516105
6.Brzozowska Natalia37116106
7.Bogusz Maja145316107
8.Fronk Jakub84119108
9.Burczyn Stanisław6401189
10.Fronk Małgorzata93415910
11.Trójniak Michał3228171111
12.Kizińska Marta1721111012
13.Góral Aleksznder1111111113
14.Lis Maciej2410101014
15.Woźniak Adrian3700017
16.Kizińska Zofia1800017
17.Grabka Paulina1200017
W klasyfikacji Grupy Młodszej na Największą i Najmniejszą Rybę zwyciężyli
Największa Ryba      Jaroszewska Emilia   30 cm
Najmniejsza Ryba      Kowalski Adam   8 cm  

GRUPA STARSZA
Lp.Nazwisko i imię
Numer
startowy
Ilość w cm
Największa
ryba
Najmniejsza ryba
Zajęte
miejsce
1.Frączkowska Natalia75292041
2.Kowalska Kinga212782392
3.Klamczyński Bartosz192451893
4.Farys Ksawier442292274
5.Siudek Antoni3116917115
6.Yuseinov Sebastian411672596
7.Kosmala Antoni201521887
8.Burczyn Jakub5981898
9.Łowicka Katarzyna25971169
10.Pietrzak Marcel 2991191010
11.Białkowska Sandra436819811
12.Woźniak Bartłomiej3861151012
13.Januchta Jakub355211813
14.Węgrzyn Jakub344515814
15.Mrozik Bartosz2638141115
16.Wójcik Jakub403213816
17.Olszewska Laura2724121217
18.Woźniak Lena3912121218
19.Kumorowska Gabriela2311111119
20.Wołowiec Jan3600022
21.Hajduk Kacper1300022
22.Brzozowski Oskar400022
W klasyfikacji Grupy Starszej na Największą i Najmiejszą Rybę zwyciężyli
Największa Ryba   Yuseinov Sebastian  25 cm
  Najmniejsza Ryba   Frączkowska Natalia  4 cm    

Towarzyskie Zawody z okazji 45-Lecia Koła "AMUR"
Lp.Nazwisko i imięKołoWagaNajwiększa RybaZajęte Miejsce
1.Graba Kamil2 AMUR21005601
2.Mikołajczyk Artur2 AMUR2055
2
3.Suliga LechSHL13903503
4.Fronczkowski Ryszard2 AMUR1375
4
5.Cedro Jarosław2 AMUR1350
5
6.Grabarski Wiesław1 BRZANA1045
6
7.Frączkowski Artur2 AMUR820
7
8.Stochmal Mateusz2 AMUR8005208
9.Musioł PawełFART795
9
10.Zamojski Piotr2 AMUR785
10
11.Świat Janusz2 AMUR745
11
12.Kopacz Konrad2 AMUR595
12
13.Piłat Stanisław1 BRZANA580
13
14.Prędota GrzegorzBODZENTYN570
14
15.Kiziński Michał2 AMUR555
15
16.Skalski Ryszard2 AMUR50023516
17.Kiziński Szymon2 AMUR430
17
18.Klisko Wojciech2 AMUR355
18
19.Pałys Andrzej2 AMUR345
19
20.Stępień JacekSHL320
20
21.Krzysztofik Mirosław2 AMUR280
21
22.Mela Grzegorz2 AMUR240
22
23.Wrona Andrzej2 AMUR155
23
24.Zawadzki Artur2 AMUR130
24
25.Wiejas Łukasz2 AMUR125
25
26.Jaroszewski Paweł2 AMUR120
26
27.Wójcik Jakub2 AMUR0
29
28.Skrzypek Eugeniusz2 AMUR0
29
29.Marzec ZbigniewBODZENTYN029

Spinningowe Mistrzostwa Koła PIOTROWICE rzeka Wisła 03.09.2017r.
Lp.Nazwisko i imięUzyskane wyniki
Suma
punktów
Zajęte
miejsce
Gatunek rybyDługość ryby
cm
Punkty za ryby
1.Kopacz Norbertokoń 5 szt108250+3606102






2.Świat Janusz


012






3.Jaśkowski Marcin


012






4.Mikołajczyk Arturokoń 1 szt.2050+40905






5.Mela Grzegorz


012






6.Zamojski Piotrokoń 4 szt.85200+2609101
boleń 1 szt.41400+50



7.Miądzel Dariuszokoń 2 szt.43100+1402404






8.Jaroszewski Paweł


012






9.Pałys Andrzej


012






10.Kołaczyński Pawełokoń 3 szt.62150+1603103






11.Kiepas Cezary


012






12.Wysocki Adam


012




Zakończenie Sezonu Zalew STRAWCZYN  01.10.2017r
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte Miejsce
1.Zamojski Piotr18801
2.Kiziński Szymon3302
3.Frąg Adrian2903
4.Kopacz Norbert2804
5.Miądzel Dariusz019
6.Terelak Ryszard019
7.Mela Grzegorz019
8.Świat Janusz019
9.Mikołajczyk Artur019
10.Latosiński Krzysztof019
11.Kiziński Andrzej019
12.Pokrzepa Robert019
13.Sońta Michał019
14.Góral Artur019
15.Jaroszewski Paweł019
16.Klisko Wojciech019
17.Krzysztofik Mirosław019
18.Dziadosz Wacław019
19.Skalski Ryszard019

Zawody "DRAPIEŻNIK" Cedzyna 15.10.2017r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte miejsce
1.Majcher Mariusz2951
2.Świat Janusz1002
3.Kopacz Norbert953
4.Molenda Sławomir904
5.Pokrzepa Robert015
6.Hejzner Zbigniew015
7.Mela Grzegorz015
8.Sońta Michał015
9.Jaroszewski Paweł015
10.Kitliński Rafał015
11.Dziadosz Wacław015
12.Wrona Andrzej015
13.Góral Artur015
14.Szawara Kamil015
15.Szczepaniak Jerzy015
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści