ROK 2001 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2001

Historia zawodów
ROK 2001

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Podlodowe Mistrzostwa Koła KIELCE zalew 20.01.2001 r.
Lp.Imię  i  nazwiskoI  TURAI  TURAPKT
SztukiWagaMiejsceSztukiWagaMiejsce
1.Robert  Wójcik 1153658014
2.Adam  Kopczyński1251423545
3.Artur  Konieczny1153628536
4.Dariusz  Miądzel120213057
5.Paweł  Taborski00119335213
6.Zbigniew  Hejzner1104001115
7.Henryk  Zapała0011115617
8.Łukasz  Gamoński0011001122
9.Tomasz  Tchórz0011001122
10.Sławomir  Pawełkiewicz0011001122

Towarzyskie Zawody o PUCHAR 30-LECIA KOŁA CHAŃCZA zalew 22.04.2001 r.

       Startowało 15 drużyn, w tym 13 drużyn 3 osobowych i 2 drużyny 2 osobowe

  •   1 miejsce  KKSM Kielce
  •   2 miejsce  Końskie Neptun
  •   4 miejsce  Skarżysko 41 Miasto
  •   5 miejsce  Końskie Miasto 2
  •   6 miejsce  Kielce SHL
  •   7 miejsce  Kielce ISKRA
  •   8 miejsce  Ostrowiec 35 Huta
  •   9 miejsce  Jędrzejów LIN
  •  10 miejsce  Pińczów
  •  11 miejsce  Kielce Koło nr 2 AMUR w składzie Kaczmarek Łukasz, Półchłopek Piotr, Kot Norbert
  •  12 miejsce  Rudki
  •  13 miejsce  Ostrowiec 34 Miasto
  •  14 miejsce  Staszów nad Czarną
  • 15 miejsce  Sędziszów Sefako
                                                                        Indywidualnie                                                                                                                                                                                                                                                             

                                         Seniorzy                                                                                          Junorzy

           1- miejsce  Maciej Wolak  KKSM Kielce                                      1- miejsce  Paweł Bobiński  Końskie Miasto 1
         2- miejsce  Stanisław Malasiński  Końskie Neptun                        2- miejsce  Michał Marszalik  Pińczów
         3- miejsce  Robert Zygan  Końskie Neptun                                 3- miejsce  Łukasz Strzelecki  Kielce KKSM    


           

Rozpoczęcie Sezonu CHAŃCZA zalew 28.04.2001 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię  i  nazwisko SztukiWagaLp.Imię  i  nazwiskoSztukiWaga
1.Tomasz Tchórz5726551.Dominik Rubak18640
2.Janusz Świat4426202.Daniel Czarkowski16565
3.Marek Kotwica2521503.Grzegorz Kasza8245
4.Henryk Zapała132095
5.Sławomir Molenda121965
6.Artur  Konieczny711880
7.Piotr  Matusiak421725
8.Artur  Mikołajczyk351580
9.Łukasz  Gamoński291175
10.Jan  Duda291060
11.Dominik  Gil241030
12.Łukasz  Zakrzewski12885
13.Zdzisław  Starek7720
14.Bartosz  Molenda4585
15.Szymon  Mielcarz10440
16.Dariusz  Molenda00
17.Michał  Maciągowski00
18.Zbigniew  Hejzner 00
19.Artur  Zapała00
20.Jakub  Kosik00
21.Jakub  Formalski00
22.Michał  Zawadzki00
23.Karol  Lasota00
24.Igor  Patek00
25.Paweł  Niedzielski00
26.Piotr  Kaczor00
27.Tomasz  Bednarz00

Metoda Odległościowa CHAŃCZA 19.05.2001 r.
Lp.Imię  i  nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Janusz  Świat1810451
2.Dariusz  Miądzel114902
3.Henryk  Zapała64803
4.Artur  Mikołajczyk42854
5.Artur  Zapała42205
6.Zbigniew  Hejzner42106
7.Artur  Konieczny000
8.Paweł  Taborski000
9.Zdzisław  Starek000
10.Marek  Kotwica000
11.Robert  Wójcik000
12.Henryk  Bednarski000
13Michał  Latosiński000
14.Tomas  Molenda000

Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar FUX'a CHAŃCZA zalew 27.05.2001 r.

          Startowalo 13 drużyn 3 osobowych

  •      1 miejsce  MIX Kamienna
  •      2 miejsce  Kielce KKSM-2
  •      3 miejsce  Kielce KKSM-1
  •      4 miejsce  Końskie Miasto-2
  •      5 miejsce  Końskie Miasto-1
  •      6 miejsce  Kielce KWP
  •      7 miejsce  Jędrzejów LIN
  •      8 miejsce  Kielce ISKRA-2
  •      9 miejsce  Kielce Koło nr 2 AMUR w składzie Janusz Świat, Dariusz Miądzel, Piotr Matusiak   
  •    10 miejsce  Chęciny
  •    11 miejsce  Kielce ISKRA-1
  •    12 miejsce  Kielce Romualda
  •    13 miejsce  Kielce 1 Brzana
                                                                                        Indywidualnie  


                                Seniorzy                                                                                       Juniorzy   

      1 miejsce  Kamil Stawski  Kielce KKSM-1                                    1 miejsce  Łukasz Strzelecki  Kielce KKSM-2
      2 miejsce  Piotr Kobus  Kielce  KKSM-2                                      2 miejsce  Michał Bielakow  Końskie Miasto-2
      3 miejsce  Bogusław Witkowski  MIX Kamienna                          3 miejsce  Paweł Bobiński  Końskie Miasto-2

Spławikowe Mistrzostwa Koła BRODY IŁŻECKIE 10.06.2001 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię i nazwiskoI TuraII TuraPktLp.Imię i nazwiskoI TuraII TuraPkt
SztukiWagaM-ceSztukiWagaM-ceSztukiWagaM-ceSztukiWagaM-ce
1.Dariusz Miądzel1239516125231.Magdalena Łojowska56511110012
2.Piotr Matusiak1130026130132.Norbert Kot24020046
3.Artur Konieczny81804125593.Krzysztof Klusek0040048
4.Artur Mikołajczyk255625539
5.Janusz Świat1235300811
6.Henryk Zapała008135412
7.Zbigniew Hejzner2170500813

Drgająca Szczytówka CHAŃCZA 15.09.2001 r.
Lp.Imię  i  nazwiskoI  TURAII  TURAPKT
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Michał  Latosiński8801143012
2.Piotr  Matusiak805278024
3.Dariusz  Miądzel575430058
4.Dariusz  Molenda435531049
5.Artur  Konieczny2059420312
6.Zdzisław  Starek4156125814
7.Bartosz  Krzystanek3257175714
8.Alfred  Krzystanek280895917
9.Mariusz Łojowski15011220617
10.Tomasz  Molenda500401721
11.Zbigniew  Hejzner651395922
12.Tomasz  Bednarz13512601224
13.Sławomir  Molenda2001001727
14.Stanisław  Starek017851128
15.Grzegorz  Szałas601401731
16.Henryk  Bednarski01701734

Zakończenie Sezonu ZAWICHOST rzeka Wisła 06.10.2001 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię  i  nazwiskoSztukiWagaLp.Imię  i  nazwiskoSztukiWaga
1.Mariusz  Łojowski2420151.Norbert  Kot3265
2.Jan  Duda319052.Dominik  Rubak00
3.Łukasz  Kaczmarek2018853.Grzegorz  Szałas00
4.Zbigniew  Hejzner61560
5.Henryk  Zapała12970
6.Dariusz  Miądzel15820
7.Zbigniew  Zdankiewicz3635
8.Piotr  Matusiak9460
9.Artur  Zapała3235
10.Robert  Wójcik5220
11.Krzysztof  Latosiński00
12.Paweł  Bednarski00
13.Czesław  Majewicz00
14.Artur  Konieczny00
15.Łukasz  Gamoński00
16.Bartosz  Gamoński00
17.Stefan  Składowski00
18.Zbigniew  Wiślicki00
19.Grzegorz  Sadowski00
20.Piotr  Kaczor00
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści