Klasyfikacja GP "DS" 2018
GP Drgająca Szczytówka
Lp. | Nazwisko i imię | I RUNDA | II RUNDA | Suma miejsc | Suma wag | Punkty | ||||
Waga | Naj.ryba | Miejsce | Waga | Naj.ryba | Miejsce | |||||
1. | Świat Janusz | 2935 | 2 | 2210 | 3 | 5 | 5145 | 22 | ||
2. | Graba Kamil | 2310 | 4 | 2715 | 740 | 1 | 5 | 5025 | 24 | |
3. | Miądzel Dariusz | 2400 | 1140 | 3 | 1720 | 5 | 8 | 4120 | 19 | |
4. | Kopacz Norbert | 3725 | 1 | 935 | 10 | 11 | 4660 | 14 | ||
5. | Cedro Jarosław | 1375 | 9 | 2685 | 2 | 11 | 4060 | 13 | ||
6. | Sońta Michał | 1815 | 6 | 815 | 11 | 17 | 2630 | 7 | ||
7. | Molenda Sławomir | 1220 | 10 | 990 | 9 | 19 | 2210 | 5 | ||
8. | Mikołajczyk Artur | 945 | 16 | 1600 | 6 | 22 | 2545 | 7 | ||
9. | Kiziński Andrzej | 1155 | 12 | 735 | 13 | 25 | 1890 | 2 | ||
10. | Klisko Wojciech | 1080 | 13 | 795 | 12 | 25 | 1875 | 2 | ||
11. | Chrzanowski Andrzej | 545 | 22 | 2055 | 4 | 26 | 2600 | 9 | ||
12. | Kabała Cezary | 1195 | 11 | 710 | 15 | 26 | 1905 | 2 | ||
13. | Zamojski Piotr | 710 | 19 | 1305 | 8 | 27 | 2015 | 5 | ||
14. | Hejzner Zbigniew | 590 | 20 | 1405 | 7 | 27 | 1995 | 6 | ||
15. | Kitliński Rafał | 1960 | 5 | 135 | 26 | 31 | 2095 | 8 | ||
16. | Kiziński Michał | 1620 | 7 | 185 | 24 | 31 | 1805 | 6 | ||
17. | Skalski Ryszard | 1580 | 8 | 180 | 25 | 33 | 1760 | 5 | ||
18. | Jaroszewski Paweł | 820 | 18 | 690 | 16 | 34 | 1510 | 2 | ||
19. | Wrona Andrzej | 950 | 15 | 500 | 19 | 34 | 1450 | 2 | ||
20. | Mela Grzegorz | 970 | 14 | 410 | 20 | 34 | 1380 | 2 | ||
21. | Krzysztofik Mirosław | 565 | 21 | 720 | 14 | 35 | 1285 | 2 | ||
22. | Wijas Łukasz | 915 | 17 | 385 | 21 | 38 | 1300 | 2 | ||
23. | Pałys Andrzej | 290 | 23 | 520 | 18 | 41 | 810 | 2 | ||
24. | Wypych Michał | 170 | 25 | 640 | 17 | 42 | 810 | 2 | ||
25. | Stochmal Mateusz | 185 | 24 | 280 | 22 | 46 | 465 | 2 | ||
26. | Kiziński Szymon | 130 | 26 | 190 | 23 | 49 | 320 | 2 | ||
27. | Moskal Mariusz | 0 | 27,5 | 115 | 27 | 54,5 | 115 | 1 |
GP DRGAJĄCA SZCZYTÓWKA II TURA 01.07.2018 MALENIEC
Lp. | Nazwisko i imię | I RUNDA | II RUNDA | suma miejsc | Suma wag | Punkty | ||||
Waga | Naj.ryba | Miejsce | Waga | Naj.ryba | Miejsce | |||||
1. | Klisko Wojciech | 1185 | 320 | 1 | 745 | 3 | 4 | 1930 | 26 | |
2. | Hejzner Zbigniew | 720 | 305 | 4 | 830 | 405 | 2 | 6 | 1550 | 22 |
3. | Mikołajczyk Artur | 505 | 7 | 1055 | 315 | 1 | 8 | 1560 | 18 | |
4. | Stochmal Mateusz | 650 | 5 | 500 | 7 | 12 | 1150 | 12 | ||
5. | Molenda Sławomir | 450 | 8,5 | 570 | 5 | 13,5 | 1020 | 11 | ||
6. | Sońta Michał | 760 | 3 | 250 | 13 | 16 | 1010 | 10 | ||
7. | Zamojski Piotr | 865 | 2 | 145 | 15 | 17 | 1010 | 11 | ||
8. | Graba Kamil | 240 | 16 | 725 | 4 | 20 | 965 | 9 | ||
9. | Cedro Jarosłąw | 365 | 12 | 430 | 8 | 20 | 795 | 5 | ||
10. | Wrona Andrzej | 370 | 250 | 11 | 390 | 9 | 20 | 760 | 4 | |
11. | Skalski Ryszard | 565 | 265 | 6 | 130 | 16 | 22 | 695 | 7 | |
12. | Łataś Piotr | 170 | 17 | 545 | 6 | 23 | 715 | 7 | ||
13. | Kitliński Rafał | 330 | 14 | 345 | 11 | 25 | 675 | 2 | ||
14. | Miądzel Dariusz | 65 | 20 | 350 | 10 | 30 | 415 | 3 | ||
15. | Świat Janusz | 385 | 10 | 75 | 22 | 32 | 460 | 3 | ||
16. | Samborski Andrzej | 450 | 8,5 | 0 | 23,5 | 32 | 450 | 3 | ||
17. | Chrzanowski Andrzej | 65 | 22 | 285 | 12 | 34 | 350 | 2 | ||
18. | Góral Artur | 320 | 255 | 15 | 85 | 21 | 36 | 405 | 2 | |
19. | Mela Grzegorz | 155 | 18 | 115 | 18 | 36 | 270 | 2 | ||
20. | Jaroszewski Paweł | 335 | 13 | 0 | 23,5 | 36,5 | 335 | 1 | ||
21. | Kopacz Norbert | 20 | 23 | 190 | 14 | 37 | 210 | 2 | ||
22. | Kiziński Andrzej | 120 | 19 | 95 | 19 | 38 | 215 | 2 | ||
23. | Kabała Cezary | 65 | 21 | 90 | 20 | 41 | 155 | 2 | ||
24. | Pałys Andrzej | 0 | 24 | 120 | 17 | 41 | 120 | 1 |
GP DRGAJĄCA SZCZYTÓWKA III RUNDA 09.09.2018 STRAWCZYN
KLASYFIKACJA GP DRGAJĄCA SZCZYTÓWKA 2018
narastająco
Lp. | Nazwisko i imię | I RUNDA | II RUNDA | III RUNDA | PKT RAZEM | WAGA RAZEM |
Pkt.za m-ce | Pkt.za m-ce | Pkt.za m-ce | ||||
1. | Hejzner Zbigniew | 6 | 22 | 22 | 50 | 5070 |
2. | Miądzel Dariusz | 19 | 3 | 19 | 41 | 5675 |
3. | Świat Janusz | 22 | 3 | 15 | 40 | 6365 |
4. | Mikołajczyk Artur | 7 | 18 | 11 | 36 | 4520 |
5. | Zamojski Piotr | 5 | 11 | 20 | 36 | 4330 |
6. | Graba Kamil | 24 | 9 | 0 | 33 | 5990 |
7. | Cedro Jarosław | 13 | 5 | 15 | 33 | 5745 |
8. | Klisko Wojciech | 2 | 26 | 3 | 31 | 3995 |
9. | Sońta Michał | 7 | 10 | 12 | 29 | 4060 |
10. | Wrona Andrzej | 2 | 4 | 13 | 19 | 2865 |
11. | Skalski Ryszard | 5 | 7 | 6 | 18 | 2695 |
12. | Kopacz Norbert | 14 | 2 | 0 | 16 | 4870 |
13. | Molenda Sławomir | 5 | 11 | 0 | 16 | 3230 |
14. | Kitliński Rafał | 8 | 2 | 5 | 15 | 2985 |
15. | Stochmal Mateusz | 2 | 12 | 0 | 14 | 1615 |
16. | Chrzanowski Andrzej | 9 | 2 | 0 | 11 | 2950 |
17. | Samborski Andrzej | 0 | 3 | 7 | 10 | 730 |
18. | Łataś Piotr | 0 | 7 | 0 | 7 | 715 |
19. | Kabała Cezary | 2 | 2 | 2 | 6 | 2220 |
20. | Kiziński Michał | 6 | 0 | 0 | 6 | 1805 |
21. | Kiziński Andrzej | 2 | 2 | 0 | 4 | 2105 |
22. | Mela Grzegorz | 2 | 2 | 0 | 4 | 1650 |
23. | Jaroszewski Paweł | 2 | 1 | 0 | 3 | 1845 |
24. | Pałys Andrzej | 2 | 1 | 0 | 3 | 930 |
25. | Wiejas Łukasz | 2 | 0 | 0 | 2 | 1300 |
26. | Krzysztofik Mirosław | 2 | 0 | 0 | 2 | 1285 |
27. | Wypych Michał | 2 | 0 | 0 | 2 | 810 |
28. | Góral Artur | 0 | 2 | 0 | 2 | 405 |
29. | Kiziński Szymon | 2 | 0 | 0 | 2 | 320 |
30. | Moskal Mariusz | 1 | 0 | 0 | 1 | 115 |
31. | Samczyński Janusz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32. | Dziadosz Wacław | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33. | Szczepaniak Jerzy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34. | Zawadzki Artur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zwycięzcy GP "Drgająca Szczytówka" 2018
1 miejsce Zbigniew Hejzner
2 miejsce Dariusz Miądzel
3 miejsce Janusz Świat
4 miejsce Artur Mikołajczyk
5 miejsce Piotr Zamojski
6 miejsce Kamil Graba
Największą rybę całego cyklu GP "Drgająca Szczytówka" złowił Dariusz Miądzel
Kolejne zajęte miejsca w/g tabeli.