Klasyfikacja "WR" 2018 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

Klasyfikacja "WR" 2018

"Wędkarz Roku"
Klasyfikacja Wędkarza Roku 2018
Punkty Zdobyte w Poszczególnych Zawodach
KLASYFIKACJA NARASTAJĄCO
Lp.
Nazwisko i Imię
25.02
25.03
22.04
29.04
06.05
27.05
10.06
17.06
01.07
02.09
09.09
30.09
14.10
Suma pkt
1.
Mikołajczyk Artur
3-784-12129-491078
2.
Zamojski Piotr
9-92178151010-769
3.
Miądzel Dariusz
12--194151-95956
4.
Cedro Jarosław
---12712193-7--51
5.
Hejzner Zbigniew
1--1131610-128851
6.
Kopacz Norbert
10--10810--18---47
7.
Świat Janusz
4--512-1011-8-647
8.
Molenda Sławomir
----527876---35
9.
Klisko Wojciech
---7291112-1--33
10.
Sońta Michał
--63652-6-5--33
11.
Samborski Andrzej
1-8---9101-2--31
12.
Kabała Cezary
----11--17171230
13.
Chrzanowski Andrzej
8-26181-1----27
14.
Pokrzepa Robert
--61-15----10-23
15.
Wrona Andrzej
----1---2-612-21
16.
Kiziński Michał
--12-1-6------19
17.
Góral Artur
2-10---4-1----17
18.
Stochmal Mateusz
----1--78----16
19.
Kitliński Rafał
---116331-1--16
20.
Graba Kamil
----10-1-4----15
21.
Wiejas Łukasz
---91--2-----12
22.
Gręda Albert---------12---12
23.
Szczepaniak Jerzy
---------9---9
24.
Skalski Ryszard
---111-11-3--8
25.
Kołaczyński Piotr
7------------7
26.
Gawiuor Robert
1-6----------7
27.
Mela Grzegorz
---11--41----7
28.
Kołaczyński Paweł
6------------6
29.
Kiziński Andrzej
--113---1----6
30.
Terelak Ryszard
-----------6-6
31.
Kiepas Cezary
5------5-----5
32.
Fronczkowski Ryszard---4---------4
33.
Kiziński Szymon--3-1---
----4
34.
Pałys Andrzej
---11--11----4
35.
Jaroszewski Paweł----1---1----2
36.
Krzysztofik Mirosław----1--------1
37.
Wypych Michał----1--------1
38.
Moskal Mariusz----1--------1
39.
Węgrzyn Jakub-------1-----1
40.
Łataś Piotr--------1----1
41.
Lipka Łukasz--------------
42.
Dziadosz Wacław--------------
43.
Wrona Anna--------------
44.
Skrzypek Eugeniusz--------------
45.
Zawadzki Artur--------------
46.
Samczyński Janusz--------------
                             
                           "Wędkarzem Roku 2018" został Artur Mikołajczyk z wynikiem 78 pkt.
                           Udział w zawodach brało 222 wędkarzy .
      
   Zapraszamy do brania udzialu w zawodach wędkarskich w 2019 roku.


WYKAZ ZAWODÓW ZALICZANYCH DO KLASYFIKACJI WĘDKARZA ROKU
Lp.DATAMIEJSCE IMPREZYNAZWA IMPREZYMETODA
1.21.01.2018StrawczynPodlodowe Mistrzostwa Koła *Mormyszka
2.25.03.2018rzeka MierzawaTowarzyskie Zawody Pstrągowe **Spinning
3.22.04.2018Nida/WiślicaTowarzyskie Zawody "Otwarcie Sezonu" **Dowolna
4.29.04.2018Zalew KieleckiSpławikowe Mistrzostwa Koła *Spławik
5.06.05.2018WilkówGP "Drgająca Szczytówka" I Tura **Piker/Feeder
6.27.05.2018ChorzewaZawody Spławikowe Metodą Odległościową **Spławik
7.
9/10.06.2018
Chańcza/
Maraton Wędkarski **
Grunt/Spław
8.17.06.2018StrawczynZawody im. Mariana Gołucha **Feeder
9.01.07.2018MaleniecGP "Drgająca Szczytówka" II Tura**Piker/Feeder
10.02.09.2018Nida/RębówZawody Spinningowe Mistrzostwa Koła *Spinning
11.09.09.2018WąchockGP "Drgająca Szczytówka" III Tura FINAŁ **Piker/Feeder
12.30.09.2018rz. WisłaZawody "Zakoczenie Sezonu" **Dowolna
13.14.10.2018CedzynaZawody "Drapieżnik" **Spinning
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści