Klasyfikacja "WR" 2018 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

Klasyfikacja "WR" 2018

Klasyfikacja "Wędkarza Roku"
Klasyfikacja Wędkarza Roku 2018
Punkty Zdobyte w Poszczególnych Zawodach
KLASYFIKACJA NARASTAJĄCO
Lp.
Nazwisko i Imię
25.02
25.03
22.04
29.04
06.05
27.05
10.06
17.06
01.07
02.09
09.09
30.09
14.10
Suma pkt
1.
Zamojski Piotr
9-92178151010

62
2.
Mikołajczyk Artur
3-784-12129-4

59
3.
Cedro Jarosław
---12712193-7

51
4.
Kopacz Norbert
10--10810--18-

47
5.
Miądzel Dariusz
12--194151-9

42
6.
Świat Janusz
4--512-1011-8

41
7.
Molenda Sławomir
----527876-

35
8.
Hejzner Zbigniew
1--1131610-12

35
9.
Klisko Wojciech
---7291112-1

33
10.
Sońta Michał
--63652-6-5

33
11.
Samborski Andrzej
1-8---9101-2

31
12.
Chrzanowski Andrzej
8-26181-1--

27
13.
Kiziński Michał
--12-1-6----

19
14.
Góral Artur
2-10---4-1--

17
15.
Stochmal Mateusz
----1--78--

16
16.
Kitliński Rafał
---116331-1

16
17.
Graba Kamil
----10-1-4--

15
18.
Pokrzepa Robert
--61-15----

13
19.
Wiejas Łukasz
---91--2---

12
20.
Gręda Albert---------12-

12
21.
Kabała Cezary
----11--171

11
22.
Szczepaniak Jerzy
---------9-

9
23.
Wrona Andrzej
----1---2-6

9
24.
Skalski Ryszard
---111-11-3

8
25.
Kołaczyński Piotr
7----------

7
26.
Gawiuor Robert
1-6--------

7
27.
Mela Grzegorz
---11--41--

7
28.
Kołaczyński Paweł
6----------

6
29.
Kiziński Andrzej
--113---1--

6
30.
Kiepas Cezary
5------5---

5
31.
Fronczkowski Ryszard---4-------

4
32.
Kiziński Szymon--3-1---
--

4
33.
Pałys Andrzej
---11--11--

4
34.
Jaroszewski Paweł----1---1--

2
35.
Krzysztofik Mirosław----1------

1
36.
Wypych Michał----1------

1
37.
Moskal Mariusz----1------

1
38.
Węgrzyn Jakub-------1---

1
39.
Łataś Piotr--------1--

1
40.
Lipka Łukasz-----------

-
41.
Dziadosz Wacław-----------

-
42.
Wrona Anna-----------

-
43.
Skrzypek Eugeniusz-----------

-
44.
Zawadzki Artur-----------

-
45.
Terelak Ryszard-----------

-
46.
Samczyński Janusz-----------

-
WYKAZ ZAWODÓW ZALICZANYCH DO KLASYFIKACJI WĘDKARZA ROKU
Lp.DATAMIEJSCE IMPREZYNAZWA IMPREZYMETODA
1.21.01.2018StrawczynPodlodowe Mistrzostwa Koła *Mormyszka
2.25.03.2018rzeka MierzawaTowarzyskie Zawody Pstrągowe **Spinning
3.22.04.2018Nida/WiślicaTowarzyskie Zawody "Otwarcie Sezonu" **Dowolna
4.29.04.2018Zalew KieleckiSpławikowe Mistrzostwa Koła *Spławik
5.06.05.2018WilkówGP "Drgająca Szczytówka" I Tura **Piker/Feeder
6.27.05.2018ChorzewaZawody Spławikowe Metodą Odległościową **Spławik
7.
9/10.06.2018
Chańcza/
Maraton Wędkarski **
Grunt/Spław
8.17.06.2018StrawczynZawody im. Mariana Gołucha **Feeder
9.01.07.2018MaleniecGP "Drgająca Szczytówka" II Tura**Piker/Feeder
10.02.09.2018Nida/RębówZawody Spinningowe Mistrzostwa Koła *Spinning
11.09.09.2018WąchockGP "Drgająca Szczytówka" III Tura FINAŁ **Piker/Feeder
12.30.09.2018rz. WisłaZawody "Zakoczenie Sezonu" **Dowolna
13.14.10.2018CedzynaZawody "Drapieżnik" **Spinning
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści