ROK 2006 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2006

Historia zawodów
ROK 2006

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Rozpoczęcie Sezonu BORUSOWA rzeka Wisła 30.04.2006 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaLp.Imię i nazwisko SztukiWaga
1.Tomasz Orłowski-7601.Arkadiusz Krzysztofik-700
2.Dariusz Miądzel-1202.Michał Wypych-660
3.Zbigniew Hejzner-03.Tomasz Wójcik-140
4.Zbigniew Strojny-04.Kamil Orłowski-20
5.Krzysztof Zawadzki-05.Łukasz Strojny-0
6.Zbigniew Szafranek-0
7.Mirosław Krzysztofik-0
8.Wacław Dziadosz-0
9.Robert Wójcik-0
10.Michał Latosiński-0
11.Tomasz Molenda-0
12.Sławomir Molenda-0
13.Tadeusz Hubera-0
14.Wiesław Gołuch-0
15.Ireneusz Kędzierski-0
16.Marian Gołuch-0


35-Lecie Koła NR 2 AMUR  i  20-Lecie FUX-a CHAŃCZA zalew 28.05.2006 r.

             Klasyfikacja zawodników koła nr 2 AMUR

             1  miejsce   Sławomir Molenda
             2  miejsce   Dariusz Miądzel
             3  miejsce   Michał Wypych
             4  miejsce   Łukasz Strojny
             5  miejsce   Kamil Orłowski
             6  miejsce   Zbigniew Hejzner

             Pozostali zawodnicy bez ryb do wagi  

             Klasyfikacja ogólna zawodów. Startowało 35 zawodników.

             1  miejsce   Zdzisław Frankowski   Jędrzejów
             2  miejsce   Łukasz Strzelecki   KKSM Kielce
             3  miejsce   Marek Karbownik   KKSM Kielce

            6  miejsce   Janusz Świat
          14  miejsce   Michał Sońta
          16  miejsce   Artur Mikołajczyk
          22  miejsce   Ryszard Pawlikowski
          24  miejsce   Rymwid Kobylański

Spławikowe Mistrzostwa koła CHAŃCZA zalew 11.06.2006 r.
SENIORZYJUNIORZY
lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPktlp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPkt
SztukiWagaM-ceSztukiWagaM-ceSztukiWagaM-ceSztukiWagaM-ce
1.Artur Mikołajczyk1402B-9001C31.Michał Wypych 22201A-04A5
2.Janusz Świat21001B-5402C32.Kamil Orłowski004A-04A8
3.Tomasz Orłowski1402B-5203C53.Tomasz Wójcik004A-04A8
4.Sławomir Molenda008B-2804C12
5.Zbigniew Hejzner008B-08C16
6.Robert Wójcik008B-08C16
7.Wiesław Gołuch008B-08C16
8.Paweł Lajewicz008C-08B16
9.Tomasz Molenda008C-08B16
10.Zbigniew Pyk008C-08B16
11.Zbigniew Cedro008C-08B16
12.Michał Sońta008C-08B16
13.Wacław Dziadosz008C-08B16
14.Henryk Zapała008C-08B16


Spławikowe Mistrzostwa Okręgu BRODY IŁŻECKIE zalew 18.06.2006 r.

                    Startowało 28 zawodników

                1  miejsce    Adrian Uchto   Sędziszów
                2  miejsce    Rafał Kuliński   Sędziszów Sefako
                3  miejsce    Robert Żelichowski   Kielce 1

                8  miejsce    Artur Mikołajczyk   koło nr 2 AMUR


Drgająca Szczytówka CHAŃCZA zalew 24.09.2006 r.  
Lp.Imię  i  nazwiskoWagaMiejsce
1.Artur  Mikołajczyk25801
2.Zbigniew  Hejzner20802
3.Michał  Sońta16803
4.Janusz  Świat16604
5.Sławomir  Molenda12805
6.Andrzej  Wrona10206
7.Tomasz  Orłowski9607
8.Mirosław  Krzysztofik9408
9.Wacław  Dziadosz5209
10.Dariusz  Molenda32010
11.Janusz  Samczyński22011
12.Henryk  Zapała018
13.Tomasz  Molenda018
14.Michał  Latosiński018
15.Wiesław  Gołuch018
16.Tomasz  Poros018
17.Robert  Wójcik018

Zakończenie Sezonu TYNIEC rzeka Wisła 01.10.2006 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsceLp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Sławomir Molenda378011.Michał Wypych6201
2.Krzysztof Latosiński260022.Kamil Orłowski4302
3.Dariusz Molenda178033.Arkadiusz Krzysztofik3603
4.Dariusz Miądzel88044.Artur Zapała05
5.Artur Mikołajczyk7805
6.Andrzej Wrona7406
7.Tomasz Orłowski6407
8.Zbigniew Hejzner4608
9.Mirosław Krzysztofik3809
10.Janusz Samczyński23010
11.Henryk Zapała13011
12.Tomasz Poros017
13.Wacław Dziadosz017
14.Ryszard Terelak017
15.Tomasz Molenda017
16.Michał Latosiński017
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści