ROK 2012 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2012

Historia zawodów
ROK 2012

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Podlodowe Mistrzostwa Koła KIELCE zalew 12.02.2012r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Janusz jakubczyk4961
2.Piotr Zamojski3362
3.Robert Gawior2543
4.Zbigniew Linertowicz2144
5.Dariusz Miądzel1845
6.Zbigniew Hejzner806
7.Andrzej Chrzanowski787

Towarzyskie Zawody o Puchar Czarnej Staszowskiej KORZENNO/SMYKÓW 18.03.2012r.
Lp.Imię i nazwiskoSztukiPKT.
1.Dariusz Miądzel00
2.Ryszard Góra00
3.Mariusz Mazurczak00
4.Łukasz Lipka00
5.Przemysław Dudzic00
6.Zbigniew Linertowicz00
7.Sławomir Molenda00
8.Krzysztof Kraska00
9.Michał Wypych00
10.Andrzej Chrzanowski00

Rozpoczęcie Sezonu rzeka Wisła CISZYCA 22.04.2012r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaNajwiększa RybaMiejsce
1.Sławomir Molenda1846
1
2.Zbigniew Linertowicz1602
2
3.Piotr Zamojski146813643
4.Zbigniew Hejzner1036
4
5.Ryszard Góra8988985
6.Jakub Sikora786
6
7.Andrzej Wrona7824567
8.Adrian Frąg7747748
9.Jakub Wożniak7743849
10.Mirosław Zapała750
10
11.Piotr Janikowski590
11
12.Krzysztof Latosiński436
12
13.Michał Wypych390
13
14.Bronislaw Opel336
14
15.Janusz Samczynski322
15
16.Mirosław Krzysztofik304
16
17.Krzysztof Kraska260
17
18.Andrzej Kiziński186
18
19.Michał Kiziński178
19
20.Wacław Dziadosz126
20
21.Artur Sikora56
21
22.Andrzej Chrzanowski48
22
23.Ryszard Terelak0
33
24.Ryszard Fronczkowski0
33
25.Jakub Gołąbek0
33
26.Dariusz Wożniak0
33
27.Paweł Kosiński0
33
28.Robert Gawior0
33
29.Jerzy Woźniak0
33
30.Adam Wysocki0
33
31.Ryszard Anyż0
33
32.Szymon Kiziński0
33

Spławikowe Mistrzostwa Koła KIELCE zalew 13.05.2012r.
SENIORZY
LP.Imię i nazwiskoI TURAII TURA
Pkt.

WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Artur Mikołajczyk25961418612
2.Janusz Świat19802341424
3.Łukasz Wiejas18603247247
4.Michał Sońta12825275638
5.Piotr Zamojski167241048610
6.Dariusz Miądzel77291910514
7.Zbigniew Linertowicz9807878714
8.Zbigniew Hejzner10846644814
9.Andrzej Chrzanowski44610502919
10.Robert Pokrzepa78681201119
11.Andrzej Kiziński0163801026
12.Andrzej Pałys2301101627
13.Wacław Dziadosz1761201628
14.Roman Majewski016881228
15.Eugeniusz Skrzypek01601632
JUNIORZY U23
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPKT.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Michał Wypych684175212
KOBIETY U18
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPKT.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Judyta Linertowicz1081023
KADECI U14
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPKT.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Bartek Fronczkowski12481305612
2.Maksym Chudzicki64229835
3.Jakub Sikora0453026

Gruntowe GP CHAŃCZY I Tura CHAŃCZA 06.05.2012r.
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURASuma Pkt.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Piotr Zamojski18963212636
2.Zbigniew Linertowicz28611114889
3.Janusz Świat7567241229
4.Michał Sońta10285205449
5.Andrzej Kiziński241226761214
6.Adrian Frąg64881468614
7.Dariusz Miądzel7966852915
8.Robert Gawior270162920117
9.Artur Mikołajczyk456111156718
10.Jerzy Szczepaniak58896601322
11.Andrzej Wrona568104521626
12.Rafał Kopeć376135761528
13.Sławomir Molenda44207161030
14.Wacław Dziadosz342144301731
15.Janusz Samczyński276154181833
16.Jerzy Woźniak1156403034
17.Zbigniew Hejzner0301580535
18.Bronisław Opel226171782037
19.Andrzej Pałys72193461938
20.Krzysztof Kraska0306961141
21.Jakub Woźniak(J)4201203042
22.Andrzej Chrzanowski0306061444
23.Sebastian Krawczyk1121803048
24.Michał Wypych0301482151
25.Paweł Jaroszewski03003060
26.Łukasz Wiejas03003060
27.Eugeniusz Skrzypek03003060
28.Mirosław Zapała03003060
29.Mariusz Mazurczak03003060

Gruntowe GP CHAŃCZY II Tura CHAŃCZA 17.06.2012r.
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURA

Suma Pkt

WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Zbigniew Linertowicz4107261418
2.Wysocki Adam1072142489
3.Piotr Zamojski656243679
4.Sławomir Molenda38291778211
5.Jerzy Woźniak4225540611
6.Janusz Świat58632181013
7.Dariusz Miądzel41261921218
8.Michał Sońta9415972520
9.Andrzej Pałys4028981422
10.Rafał Kopeć244122121123
11.Ryszard Fronczkowski 37210901525
12.Zbigniew Hejzner0291756332
13.Mirosław Zapała0291044433
14.Artur Mikołajczyk490402933
15.Andrzej Chrzanowski029362938
16.Jakub Woźniak3561102940
17.Michał Wypych1901302942
18.Maksym Chudzicki0291321342
19.Adrian Frąg1341402943
20.Bronisław Opel881602945
21.Robert Gawior029861645
22.Krzysztof Sroka841702946
23.Andrzej Wrona541802947
24.Andrzej Kizinski501902948
25.Robert Pokrzepa02902958
26.Paweł Jaroszewski02902958
27.Wacław Dziadosz02902958
28.Eugeniusz Skrzypek02902958

Gruntowe GP CHAŃCZY III Tura CHAŃCZA 16.06.2012r.
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURASuma Pkt.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Janusz Świat16121140212
2.Zbigniew Linertowicz2845125027
3.Artur Mikołajczyk304472648
4.Jerzy Woźniak7403502710
5.Adam Wysocki19882701018
6.Andrzej Wrona26061081521
7.Zbigniew Hejzner124102181222
8.Rafał Kopeć4415334823
9.Dariusz Miądzel106122221123
10.Andrzej Pałys2227941623
11.Robert Gawior110111101425
12.Jakub Woźniak956202628
13.Maksym Chudzicki1569461928
14.Andrzej Chrzanowski0261127329
15.Ryszard Fronczkowski026572531
16.Sławomir Molenda026522632
17.Andrzej Kiziński4614641832
18.Piotr Zamojski026296935
19.Łukasz Goska0261481339
20.Michał Sońta501302639
21.Wacław Dziadosz026801743
22.Bronisław Opel02602652
23.Hubert Chudzicki02602652
24.Paweł Jaroszewski02602652
25.Eugeniusz Skrzypek02602652

GP Zarządu i Komisji Statutowych Koła CHWALIBOGOWICE Wisła 23/24.06.2012r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaZajęte Miejsce
1.Andrzej Kiziński18601
2.Krztsztof Latosiński14002
3.Dariusz Miądzel7103
4.Zbigniew Linertowicz7004
5.Zbigniew Hejzner6505
6.Janusz Samczyński5456
7.Anna Kizińska3807
8.Ryszard Terelak3108
9.Sławomir Molenda2109
10.Wacław Dziadosz011
11.Marian Gołuch011

SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA CEDZYNA 12.08.2012r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaZajęte miejsce
1.Arkadiusz Farys19761
2.Marcin Figura3062
3.Dariusz Miądzel1603
4.Zbigniew Linertowicz824
5.Tomasz Wójcik785
6.Andrzej Kiziński014
7.Łukasz Lipka014
8.Jacek Lipka014
9.Hubert Chudzicki014
10.Piotr Zamojski014
11.Sylwester Pietryka014
12.Michał Wypych014
13.Krzysztof Kraska014

Zakończenie Sezonu SANDOMIERZ rzeka WISŁA 30.09.2012r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaZajęte Miejsce
1.Sławomir Molenda57821
2.Janusz Świat52662
3.Dariusz Miądzel44463
4.Piotr Zamojski29824
5.Jakub Sikora19205
6.Janusz Samczyński17126
7.Andrzej Kiziński15227
8.Wacław Dziadosz15048
9.Artur Mikołajczyk14309
10.Robert Gawior133010
11.Krzysztof Kraska129411
12.Jakub Woźniak121612
13.Dariusz Zuszek103813
14.Michał Sońta101414
15.Łukasz Goska74015
16.Zbigniew Linertowicz70216
17.Szymon Kiziński69617
18.Andrzej Pałys63618
19.Zbigniew Hejzner51219
20.Jerzy Woźniak42620
21.Jan Sikora32021
22.Paweł Jaroszewski31022
23.Andrzej Wrona26223
24.Artur Sikora24624
25.Krzysztof Latosiński23825
26.Ryszard Fronczkowski039
27.Ryszard Góra039
28.Michał Kiziński039
29.Maksym Chudzicki039
30.Hubert Chudzicki039
31.Dariusz Woźniak039
32.Artur Zawadzki039
33.Eugeniusz Skrzypek039
34.Andrzej Chrzanowski039
35.Tomasz Wójcik039
36.Robert Pokrzepa039
37.Michał Wypych039
38.Bronisław Opel039

DRAPIEŻNIK Szeligi Wióry 14.10.2012r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaZajęte miejsce
1.Andrzej Chrzanowski25381
2.Michał Wypych8782
3.Dariusz Miądzel8303
4.Zbigniew Linertowicz7484
5.Krzysztof Kraska7085
6.Piotr Zamojski4406
7.Zbigniew Hejzner023
8.Andrzej Kiziński023
9.Łukasz Lipka023
10.Jacek Lipka023
11.Michał Kiziński023
12.Paweł Jaroszewski023
13.Andrzej Pałys023
14.Adam Wysocki023
15.Ryszard Góra023
16.Sławomir Molenda023
17.Hubert Chudzicki023
18.Maksym Chudzicki023
19.Marcin Figura023
20.Sylwester Pietryka023
21.Janusz Samczyński023
22.Wacław Dziadosz023
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści