ROK 2013 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2013

Historia zawodów
ROK 2013

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR'
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Podlodowe Mistrzostwa Koła KIELCE zalew 20.01.2013r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte miejsce
1.Chrzanowski Andrzej6481
2.Jakubczyk Janusz5782
3.Hejzner Zbigniew5603
4.Gawior Robert5124
5.Zamojski Piotr4325
6.Miądzel Dariusz1946
7.Linertowicz Zbigniew1227
8.Zuszek Dariusz668

Towarzyskie Zawody o Puchar Czarnej Staszowskiej
Lp.Nazwisko i imięSztukiPunktyMiejsce
1.Miądzel Dariusz0

2.Zamojski Piotr0

3.Wysocki Adam0

4.Lipka Łukasz 0

5.Lipka Jacek0

6.Solnica Robert0

7.Molenda Sławomir0

8.Taborski Paweł0

9.Gawior Robert0

10.Chrzanowski Andrzej0

11.Wiejas Łukasz 0

12.Goska Łukasz0

13.Wójcik Tomasz0

Rozpoczęcie Sezonu POŁANIEC kanał rzeka Wisła 21.04.2013r.
Lp.Nazwisko i imięWagaSztukiMiejsce
1.Chmielewski Krzysztof271631
2.Gawior Robert2286272
3.Molenda Sławomir2030273
4.Zamojski Piotr1932254
5.Dziadosz Wacław1432175
6.Sońta Michał1410216
7.Kiziński Andrzej1386127
8.Pokrzepa Robert1236198
9.Lipka Łukasz1164229
10.Krawczyk Sebastian11221910
11.Miądzel Dariusz654911
12.Linertowicz Zbigniew 5481112
13.Krzysztofik Miroasław540513
14.Opel Bronisław502414
15.Goska Łukasz454515
16.Skalski Ryszard438416
17.Wypych Michał3521017
18.Kraska Krzysztof256418
19.Sikora Jan198319
20.Woźniak Jakub194220
21.Pałys Andrzej172321
22.Chrzanowski Andrzej138222
23.Hejzner Zbigniew120123
24.Sikora Artur0036
25.Sikora Jakub0036
26.Kwiecień Tomasz0036
27.Świat Janusz0036
28.Latosiński Krzysztof0036
29.Woźniak Jerzy0036
30.Lipka Jan0036
31.Antoszczyk Łukasz0036
32.Arczewski Walemar0036
33.Terelak Ryszard0036
34.Paluch Marek0036
35.Surma Piotr0036

Spławikowe Mistrzostwa Koła KIELCE zalew 05.05.2013r.
SENIORZY
Lp.Nazwisko i imięI TURAII TURAPunkty Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Wiejas Łukasz276823982131
2.Zamojski Piotr332613332232
3.Świat Janusz189642962373
4.Linertowicz Zbigniew199232146474
5.Sońta Michał1470616365115
6.Chrzanowski Andrzej1582511706116
7.Lipka Łukasz430108047177
8Dziadosz Wacław722824410188
9.Goska Łukasz73879612199
10.Pokrzepa Robert2481251082010
11.Molenda Sławomir4389140112011
12.Kiziński Andrzej2821126292012
13.Skalski Ryszard881380132613
14.Wrona Andrzej0150153014
JUNIORZY U-23
Lp.Nazwisko i imięI TURAII TURAPunktyMiejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Dulnik Kamil516132121
2.Kraska Krzysztof13220352
MŁODZIEŻ U-18
Lp.Nazwisko i imięI TURAII TURAPunktyMiejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Skalski Michał8410231
KADECI U-14
Lp.Nazwisko i imieI TURAII TURAPunktyMiejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Fronczkowski Bartek366414332121
2.Chudzicki Maksym14382464242

Gruntowe GP CHAŃCZY I Tura CHAŃCZA 12.05.2013r.
Lp.Nazwisko i imięI RUNDAII RUNDASuma miejscMiejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Świat Janusz158022304241
2.Gawior Robert118642938152
3.Linertowicz Zbigniew137631140363
4.Molenda Sławomir1592147812134
5.Latosiński Michał82097645145
6.Wrona Andrzej536126967196
7.Woźniak Jerzy5261365010238
8.Krzysztofik Mirosław990636416227
9.Pokrzepa Robert4861462010249
10.Mikołajczyk Artur10945162202510
11.Sońta Michał8707232182511
12.Zamojski Piotr1142397842712
13.Zawadzki Artur77211336172813
14.Goska Łukasz866898223014
15.Kiziński Andrzej32417408143115
16.Dziadosz Wacław14621480113216
17.Hejzner Zbigniew862464293317
18.Pałys Andrzej30218214193718
19.Kopeć Rafał03371063919
20.Woźniak Jakub (J)794100334320
21.Samczyński Janusz1822064234321
22.Chrzanowski Andrzej033450134622
23.Kiziński Szymon442150334823
24.Molenda Tomasz033386154824
25.Chudzicki Hubert410160334925
26.Karolczak Mariusz218190335226
27.Antoszczyk Łukasz033152215427
28.Chudzicki Maksym (J)126220335528
29.Skalski Ryszard0330336633
30.Skrzypek Eugeniusz0330336633
31.Miądzel Dariusz0330336633
32.Zawadzki Krzysztof0330336633

Gruntowe GP CHAŃCZY II Tura CHAŃCZA 09.06.2013r.
Lp.Nazwisko i imięI RUNDAII RUNDASuma miejscMiejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Linertowicz Zbigniew169642618151
2.Gawior Robert210811364452
3.Mikołajczyk Artur850919803123
4.Miądzel Dariusz182238549124
5.Świat Janusz1896275611135
6.Latosiński Michał1058811085136
7.Molenda Sławomir7001010327177
8.Krzysztofik Mirosław1622558214198
9.Zamojski Piotr1420639618249
10.Pokrzepa Robert61811532162710
11.Kiziński Szumon47015694132811
12.Wysocki Adam16220776103012
13.Frąk Adrian033216423513
14.Kiziński Andrzej6425706123714
15.Pałys Andrzej40216256223815
16.Samczyński Janusz033110063916
17.Kopeć Rafał19819336203917
18.Chrzanowski Andrzej135270334018
19.Kraska Krzysztof03387884119
20.Hejzner Zbigniew10224470174120
21.Woźniak Jerzy3221870244221
22.Woźniak Jakub (J)12122314214322
23.Antoszczyk Łukasz14421200234423
24.Wypych Michał612120334524
25.Lipka Łukasz536130334625
26.Dziadosz Wacław530140334726
27.Karolczak Mariusz033574154827
28.Wrona Andrzej382170335028
29.Goska Łukasz033370195229
30.Zawadzki Krzysztof120230335630
31.Sońta Michał0330336633
32.Skrzypek Eugeniusz0330336633

GP Zarządu Koła i Komisji Statutowych I Tura PORAJ 22/23.06.2013r.
Lp.Nazwisko i imię WagaMiejsce
1.Kiziński Michał10061
2.Krzysztofik Mirosław9302
3.Linertowicz Zbigniew7763
4.Terelak Ryszard7504
5.Gołuch Marian7005
6.Kiziński Andrzej6646
7.Miądzel Dariusz6507
8.Molenda Sławomir3208
9.Latosiński Krzysztof016
10.Hejzner Zbigniew016
11.Samczyński Janusz016
12.Góra Ryszard016
13.Zamojski Piotr016
14.Chrzanowski Andrzej016
15.Dziadosz Wacław016

GP Zarządu Koła i Komisji Statutowych II Tura TYNIEC 27/28.07.2013r.
Lp.Nazwisko i imięWagaMiejsce
1.Kiziński Andrzej7881
2.Hejzner Zbigniew7002
3.Krzysztofik Mirosław6003
4.Terelak Ryszard5704
5.Miądzel Dariusz5405
6.Latosiński Krzysztof5006
7.Samczyński Janusz4507
8.Chrzanowski Andrzej4308
9.Dziadosz Wacław3309
10.Kiziński Michał31010
11.Molenda Sławomir014
12.Zamojski Piotr014
13.Gołuch Marian014

Spinningowe Mistrzostwa Koła WILKÓW 11.08.2013r.
Lp.Nazwisko i imięWagaMiejsce
1.Linertowicz Zbigniew7121
2.Zamojski Piotr4882
3.Miądzel Dariusz2163
4.Goska Łukasz012
5.Wysocki Adam012
6.Kiziński Andrzej012
7.Pałys Andrzej012
8.Lipka Łukasz012
9.Góra Ryszard012
10.Hejzner Zbigniew012
11.Chrzanowski Andrzej012

Gruntowe GP CHAŃCZY III Tura CHAŃCZA 15.09.2013r.
Lp.Nazwisko i imięI RUNDAII RUNDASuma MiejscMiejsce
WagaMiejsceWagaMiesce
1.Dziadosz Wacław3264744151
2.Świat Janusz5902250682
3.Gawior Robert926320283
4.Hejzner Zbigniew2405268494
5.Pokrzepa Robert7482863115
6.Frąk Adrian6521027286
7.Linertowicz Zbigniew4203027307
8.Woźniak Jerzy0272684318
9.Kiziński Szymon0271807349
10.Kraska Krzysztof02713683511
11.Sońta Michał8270273410
12.Latosiński Michał02712693612
13.Kiziński Andrzej6690273613
14.Mikołajczyk Artur02754103714
15.Molenda Sławomir60100273715
16.Miądzel Dariusz54110273816
17.Wąboliński Maciej0270275428
18.Chruściel Michał0270275428
19.Latosiński Krzysztof0270275428
20.Samczyński Janusz0270275428
21.Opel Bronisław0270275428
22.Wrona Andrzej0270275428
23.Wypych Michał0270275428
24.Pałys Andrzej0270275428
25.Karolczak Mariusz0270275428
26.Goska Łukasz0270275428
27.Woźniak Jakub (J)0270275428

Zakończenie Sezonu CISZYCA rzeka Wisła 06.10.2013r.
Lp.Nazwisko i imięWagaMiejsce
1.Hejzner Zbigniew13341
2.Mikołajczyk Artur10322
3.Frąk Adrian9483
4.Samczyński Janusz3964
5.Chudzicki Maksym2745
6.Fronczkowski Bartek2406
7.Chudzicki Hubert1667
8.Molenda Sławomir1568
9.Linertowicz Zbigniew209
10.Sikora Artur1010
11.Kiziński Andrzej034
12.Opel Bronisław034
13.Dziadosz Wacław034
14.Miądzel Dariusz034
15.Goska Łukasz034
16.Zamojski Piotr034
17.Latosiński Krzysztof034
18.Latosiński Michał034
19.Góra Ryszard034
20.Arczewski Waldemar034
21.Fronczkowski Ryszard034
22.Pokrzepa Robert034
23.Sikora Jan034
24.Zaręba Maciej034
25.Gołuch Marian034
26.Wrona Andrzej034
27.Gawior Robert034
28.Świat Janusz034
29.Zawadzki Artur034
30.Wysocki Adam034
31.Zawadzki Krzysztof034
32.Zawadzki Marcin034
33.Terelak Ryszard034

Drapieżnik SZELIGI zbiornik WIÓRY 13.10.2013r.
Lp.Nazwisko i imięWagaMiejsce
1.Linertowicz Zbigniew3401
2.Hejzner Zbigniew1402
3.Miądzel Dariusz1203
4.Samczyński Janusz011
5.Kopacz Norbert011
6.Świat Janusz011
7.Wysocki Adam011
8.Chrzanowski Andrzej011
9.Zieja Ireneusz011
10.Molenda Sławomir011
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści