ROK 2016 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2016

Historia zawodów
ROK 2016

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Opracował kolega kolega Zbigniew Hejzner

Podlodowe Mistrzostwa Koła MORAWICA zalew 17.01.2016r.
Lp.Nazwisko i imięI TURA
WagaZajęte Miejsce
1.Hejzner Zbigniew11981
2.Kołaczyński Piotr11762
3.Kopacz Norbert9863
4.Chrzanowski Andrzej9564
5.Zamojski Piotr9085
6.Miądzel Dariusz5966
7.Jakubczyk Janusz4527
8.Gawior Robert3588
9.Świat Janusz3389
10.Kołaczyński Paweł011
11.Majcher Mariusz011

Rozpoczęcie Sezonu 2016 ZAWICHOST 01.05.2016r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte Miejsce
1.Jarzyński Maciej21501
2.Chrzanowski Andrzej21302
3.Molenda Sławomir10703
4.Zamojski Piotr9904
5.Góral Artur7305
6.Krzysztofik Mirosław6106
7.Kiziński Andrzej6007
8.Kiziński Michał5708
9.Sońta Michał5009
10.Miądzel Dariusz42010
11.Kiziński Szymon40011
12.Zawadzki Artur36012
13.Hejzner Zbigniew025
14.Samczyński Janusz025
15.Terelak Ryszard025
16.Latosiński Krzysztof025
17.Świat Janusz025
18.Kopacz Norbert025
19.Pokrzepa Robert025
20.Dziadosz Wacław025
21.Selega Bartłomiej025
22.Marcinkowski Jacek025
23.Chrobot Piotr025
24.Mela Grzegorz025
25.Zawadzki Maciej025

Spławikowe Mistrzostwa Koła Zalew Kielce 15.05.2016r.
SENIORZY
Lp.Nazwisko i imięI TURAII TURASuma MiejscSuma Wag
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Wiejas Łukasz4470156052310075
2.Fronczkowski Ryszard303535630148665
3.Mikołajczyk Artur166553940385605
4.Sońta Michał314021665794805
5.Kopacz Norbert2430430356105465
6.Świat Janusz1475734455124920
7.Chrzanowski Andrzej1070837254124795
8.Pokrzepa Robert1590611659152755
9.Miądzel Dariusz450914708171920
10.Kiziński Andrzej1551188510211040
11.Hejzner Zbigniew400102901121690
12.Mela Grzegorz01225122425
JUNIORZY
Lp.Nazwisko i imię I TURAII TURASuma MiejscSuma Wag
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Chudzicki Maksym309013930127020
KADECI
Lp.Nazwisko I imięI TURAII TURASuma MiejscSuma Wag
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Wójcik Jakub49511890122385

GP Drgająca Szczytówka I, II, III Tura 2016r.
I TURA  CHAŃCZA 29.05.2016
Miejsce
w zawodach
Nazwisko i imięI RUNDAII RUNDA
Suma
miejsc
Suma
Wag
WagaNaj.rybaMiejsceWagaNaj.rybaMiejsce
1Miądzel Dariusz1120
33630530144750
2Molenda Sławomir3065
2645
11133710
3Kiziński Szymon460460816707605132130
4Graba Kamil860
4915
10141775
5Świat Janusz75
1228104654162885
6Cedro Jarosław3515
1440
16173955
7Chrobot PIotr610610655049012181160
8Kiziński Andrzej180
119604558191140
9Łataś Piotr0
1934455252213445
10Jarzyński Maciej0
1932856453223285
11Kopacz Norbert0
1916307356251630
12Pokrzepa Robert0
1910304707261030
13Dziadosz Wacław40040010400
1727800
14Hejzner Zbigniew70050550
2227700
15Wrona Andrzej0
19925
928925
16Pałys Andrzej475
70
2229475
17Mikołajczyk Artur45545590
2231455
18Kiziński Michał0
19505
1332505
19Mela Grzegorz0
19460
1433460
20Samczyński Janusz0
19455
1534455
21Zamojski Piotr0
19175
1837175
22Chrzanowski Andrzej0
190
22410
23Sońta Michał0
190
22410
24Skrzypek Eugeniusz0
190
22410
25Zawadzki Maciej019022410
II TURA RADZANÓW 26.06.2016
Miejsce
w zawodach
Nazwisko i imię I RUNDAII RUNDA
Suma
miejsc
Suma wag
WagaNaj.rybaMiejsceWagaNaj.rybaMiejsce
1Wrona Andrzej57602905230402210248800
2Kiziński Andrzej29602920331052080146065
3Zawadzki Maciej2615188542115
374730
4Krzysztofik Mirosław1000730101475
4142475
5Hejzner Zbigniew611519251275
15166390
6Zawadzki Artur705
121460
5172165
7Pokrzepa Robert221010356425
12182635
8Kiziński Michał94587011830
9201775
9Chrzanowski Andrzej185
151090
6211275
10Kiziński Szymon2265
5250
17222515
11Chrobot Piotr1910
7260
16232170
12Dziadosz Wacław70
17900
825970
13Gawior Robert1085
9185
18271270
14Graba Kamil0
20955
727955
15Świat Janusz645
13280
1427925
16Mikołajczyk Artur22522514380
1327605
17Molenda Sławomir75
16430
1127505
18Jarzyński Maciej144079080
20,528,51440
19Sońta Michał0
20775
1030775
20Zamojski Piotr40
1820
193760
21Mela Grzegorz0
200
20,540,50
III TURA UMER 04.09.2016
Miejsce
w zawodach
Nazwisko i imięI RUNDAII RUNDASuma miejscSuma wag
WagaNaj.rybaMiejscewagaNaj.rybaMiejsce
1Cedro Jarosław415
31070255141485
2Sońta Michał1045
1550
451595
3Kopacz Norbert4101754365
610775
4Świat Janusz4201802230
911650
5Zawadzki Artur 2302307445
512675
6Pokrzepa Robert355
5325
813680
7Miądzel Dariusz65
12550
315615
8Molenda Sławomir110
9340
716450
9Pałys Andrzej0
15575
217575
10Wrona Andrzej305
6145
1117450
11Kiziński Szymon120
8115
1220235
12Dziadosz Wacław75
11230
1021305
13Mela Grzegorz105
100
15,525,51405
14Chrobot Piotr60
1320
142780
15Kiziński Andrzej0
15110
1328110
16Graba Kamil0
150
15,530,50

FINAŁ GP DRGAJĄCA SZCZYTÓWKA 2016 ROKU

W całym cyklu zawodów GP "Drgająca Szczytówka" w kategorii na Największą Rybę
wygrał kolega Kiziński Andrzej łowiąc Amura o wadze 2920

Zajęte miejsceNazwisko i imięSuma punktówSuma wag
1Cedro Jarosław395440
2Wrona Andrzej3510175
3Miądzel Dariusz345365
4Kiziński Andrzej317315
5Kiziński Szymon274880
6Świat Janusz244460

Spławikowe Zawody o Puchar GOLD FISH STRAWCZYN 12.06.2016r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte miejsce
1.Cedro Jarosław41201
2.Mikołajczyk Artur22602
3.Skalski Ryszard10753
4.Miądzel Dariusz7854
5.Kitliński Rafał6155
6.Zamojski Piotr5906
7.Hejzner Zbigniew5207
8.Chrobot Piotr4908
9.Molenda Sławomir2309
10.Świat Janusz18510
11.Wójcik Jakub9511
12.Kiziński Andrzej9012
13.Mela Grzegorz8013
14.Chrzanowski Andrzej014
15.Skalski Michał014
16.Pałys Andrzej014
17.Graba Kamil014

Spławikowe Zawody METODA ODLEGŁOŚCIOWA STRAWCZYN 19.06.2016r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte miejsce
1.Pokrzepa Robert23351
2.Chrobot Piotr14452
3.Mikołajczyk Artur13003
4.Hejzner Zbigniew8654
5.Miądzel Dariusz7455
6.Cedro Jarosław6806
7.Świat Janusz6057
8.Sońta Michał3258
9.Kiziński Andrzej3059
10.Molenda Sławomir16510
11.Kopacz Norbert9011
12.Chrzanowski Andrzej6012
13.Dziadosz Wacław6013
14.Mela Grzegorz014
15.Zamojski Piotr014

Młodzieżowe Powitanie Wakacji KIELCE zalew 03.07.2016r.
GRUPA WIEKOWA 6-10 LAT
Lp.Nazwisko i imięIlość w cmNajwiększa rybaNajmniejsza rybaZajęte miejsce
1.Węgrzyn Jakub751671
2.Sońta Maria7321112
3.Węgrzyn Lena1313133
4.Kizińska Marta0004
5.Wójcik Jakub0005
GRUPA WIEKOWA 11-14 LAT
Lp.Nazwisko i imięIlość w cmNajwiększa rybaNajmniejsza rybazajęte miejsce
1.Fronczkowska Natalia12216121
2.Łowicka Katarzyna591492
3.Farys Ksawier5222143
4.Walczyński Patryk4116114
5.Mrozik Bartosz3714115

Spinningowe Mistrzostwa Koła PIŃCZÓW 21.08.2016r.
Lp.Nazwisko i imięZdobyte PunktyZajęte miejsce
1.Kopacz Norbert4701
2.Zamojski Piotr3702
3.Hejzner Zbigniew3603
4.Kiziński Andrzej04
5.Świat Janusz04
6.Chrzanowski Andrzej04
7.Miądzel Dariusz04
8.Szczepaniak Jerzy04
9.Mela Grzegorz04
10.Chrobot Piotr04
11.Zawadzki Maciej04

Zakończenie Sezonu ZAWICHOST rzeka Wisła 18.09.2016r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte miejsce
1.Sońta Michał8901
2.Pokrzepa Robert8452
3.Kiziński Artur8103
4.Latosiński Krzysztof7554
5.Kopacz Nprbert7505
6.Góral Artur7256
7.Hejzner Zbigniew6107
8.Chrzanowski Andrzej5658
9.Wrona Anna5609
10.Mikołajczyk Artur38010
11.Graba Kamil37511
12.Pałys Andrzej33512
13.Terelak Ryszard33013
14.Skalski Ryszard19014
15.Molenda Sławomir15515
16.Dziadosz Wacław016
17.Mela Grzegorz016
18.Wrona Andrzej016
19.Jakubczyk Janusz016

Zawody "DRAPIEŻNIK" zbiornik WIÓRY 09.10.2016r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte miejsce
1.Pokrzepa Robert20001
2.Kopacz Norbert12902
3.Waldon Adrian10353
4.Hejzner Zbigniew1904
5.Kołaczyński Piotr1855
6.Krzysztofik Mirosław856
7.Świat Janusz07
8.Majcher Mariusz07
9.Kiepas Cezary07
10.Kołaczyński Paweł07
11.Suliga Mateusz07
12.Zamojski Piotr07
13.Mela Grzegorz07
14.Sońta Michał07
15.Chrobot Piotr07
16.Skalski Ryszard07
17.Cedro Jarosław07
18.Miądzel Dariusz07
19.Terelak Ryszard07
20.Wypych Michał07
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści