ROK 2011 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2011

Historia zawodów
ROK 2011

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Podlodowe Mistrzostwa Koła KIELCE zalew 30.01.2011 r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Dariusz Miądzel5381
2.Andrzej Chrzanowski3622
3.Zbigniew Linertowicz3483
4.Zbigniew Hejzner2964
5.Łukasz Kaczmarek05

Towarzyskie Zawody  o Puchar Czarnej Staszowskiej KORZENNO 13.03.2011 R.
LP.Imię i nazwiskoSztukiPKT. Miejsce
1.Dariusz Miądzel1481
2.Tomasz Wójcik1462
3.Adam Wysocki1453
4.Zbigniew Hejzner0011
5.Mirosław Krzysztofik0011
6.Zbigniew Linertowicz0011
7.Sławomir Molenda0011
8.Piotr Zamojski0011
9.Michał Wypych0011
10.Andrzej Chrzanowski0011

Rozpoczęcie Sezonu ANNOPOL rzeka Wisła 17.04.2011 r.
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Sławomir Molenda1217721
2.Andrzej Kiziński515222
3.Krzysztof Kraska99543
4.Krzysztof Latosiński49164
5.Robert Gawior67905
6.Michał Kiziński25366
7.Wacław Dziadosz64227
8.Jakub Sikora32648
9.Michał Wypych162269
10.Adrian Frąg314010
11.Zbigniew Hejzner110811
12.Zbigniew Linertowicz19412
13.Artur Sikora0033
14.Piotr Zamojski0033
15.Adam Wysocki0033
16.Mirosław Krzysztofik0033
17.Szymon Kiziński0033
18.Janusz Samczyński0033
19.Ryszard Łukawski0033
20.Krzysztof Chmielewski0033
21.Andrzej Chrzanowski0033
22.Tomasz Molenda0033
23.Kamil Jamioł0033
24.Piotr Kurdziel0033
25.Tomasz Wójcik0033
26.Mirosław Zapała0033
27.Jerzy Wożniak0033
28.Piotr Suboc0033
29.Ryszard Fronczkowski0033
30.Kamil Dulnik0033
31.Krzysztof Kamiński0033
32.Jerzy Szczepaniak0033

Gruntowe GP CHAŃCZY I Tura CHAŃCZA 08.05.2011 r.
Lp.Imię i nazwiskoI RUNDAII RUNDASuma Pkt.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Kurdziel Piotr6148159219
2.Zbigniew Linertowicz106451378510
3.Jerzy Szczepaniak124425161214
4.Kamil Jamioł9666684915
5.Jakub Wożniak59091062716
6.Andrzej Chrzanowski298141448317
7.Andrzej Kiziński34211774819
8.Dariusz Miądzel246161390420
9.Robert Pokrzepa123432042023
10.Tomasz Molenda100211276627
11.Michał Sońta11124962428
12.Krzysztof Kamiński306132521932
13.Kamil Dulnik282152761732
14.Janusz Świat198173501532
15.Zbigniew Hejzner102204801333
16.Mirosław Krzysztofik1436103536
17.Piotr Subocz160192761736
18.Adam Wysocki0351520237
19.Sławomir Molenda679703542
20.Piotr Bartoszak64221182143
21.Adrian Frąg0356261045
22.Szymon Kiziński3801003545
23.Krzysztof Kraska0355961146
24.Łukasz Wiejas3401203547
25.Robert Gawior5823582548
26.Michał Kiziński0354041449
27.Wacłąw Dziadosz0353221651
28.Krzysztof Latosiński1661803553
29.Piotr Zamojski0351082257
30.Artur Mikołajczyk0351002358
31.Jerzy Wożniak582303558
32.Michał Wypych03503570
33.Sebastian Krawczyk03503570
34.Rafał Kopeć03503570

Spławikowe Mistrzostwa Koła KIELCE zalew 22.05.2011 r.
SeniorzyJuniorzy
Lp.Imię i nazwiskoI TuraII TuraPkt.Lp.Imię i nazwiskoI TuraII TuraPkt.
WagaM-ceWagaM-ceWagaM-ceWagaM-ce
1.Łukasz Wiejas237211594121.Jakub Gołąbek174176412
2.Zbigniew Linertowicz115231068252.Sebastian Krawczyk26211424
3.Zbigniew Hejzner2152249446
4.Andrzej Chrzanowski404677039
5.Piotr Subocz5285112611
6.Dariusz Miądzel562410711
7.Leszek Błażejewski206710714
8.Wacłąw dziadosz010194515
9.Andrzej Kiziński92810715
MłodzieżKadeci
Lp.Imię i nazwiskoI TuraII TuraPkt.Lp.Imię i nazwiskoI TuraII TuraPkt.
WagaM-ceWagaM-ceWagaM-ceWagaM-ce
1.Michał Wypych622186131.Bartek Fronczkowski13521180412
2.Kamil Dulnik40338252.Paweł Chodkiewicz560239424
3.Krzysztof Kamiński1161656
4.Krzysztof Kraska066511
5.Tomasz Wójcik066511

Gruntowe GP CHAŃCZY II Tura Chańcza 05.06.2011 r.

                           "Największa Ryba" I Runda   Michał Sońta
                          "Największa Ryba" II Runda   Jakub Wożniak
Lp.Imię i nazwiskoI RUNDAII RUNDASuma Pkt.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Hejzner Zbigniew62461530511
2.Gawior Robert196123556113
3.Janusz Świat106028541113
4.Adrian Frąg85635161215
5.Sławomir Molenda32091210716
6.Michał Wypych130152082318
7.Michał Sońta85243561418
8.Krzysztof Sroka112163821329
9.Krzysztof Kraska14214541630
10.Andrzej Kiziński1242103031
11.Zbigniew Linertowicz0302452232
12.Jakub Wożniak0301538434
13.Dariusz Miądzel828503035
14.Robert Pokrzepa0301246636
15.Krzysztof Kamiński462703037
16.Piotr Bartoszak0301196838
17.Andrzej Chrzanowski336803038
18.Judyta Linertowicz0301164939
19.Jerzy Wożniak0309081040
20.Artur Mikołajczyk2621003040
21.Tomasz Bednarz2281103041
22.Kamil Dulnik1441303043
23.Piotr Subocz0302921545
24.Wacław Dziadosz03003060
25.Tomasz Molenda03003060
26.Piotr Kurdziel03003060
27.Artur Kenig03003060
28.Daniel Bednarz03003060
29.Stanisłąw Perz03003060

GP Zarządu i Komisji Statutowych Koła TYNIEC 25/26.06.2011 r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Ryszard Terelak25501
2.Tomasz Molenda4902
3.Dariusz Miądzel
3903
4.Wacław Dziadosz3104
5.Mirosław Krzysztofik2955
6.Krzysztof Latosiński1956
7.Michał Kiziński011
8.Andrzej Kiziński011
9.Szymon Kiziński011
10.Marian Gołuch011

Spinningowe Mistrzostwa Koła MÓJCZA 07.08.2011 r.
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Tomasz Wójcik11921
2.Zbigniew Linertowicz11062
3.Krzysztof Kraska1723
4.Andrzej Kiziński0014
5.Janusz Samczyński0014
6.Dariusz Miądzel0014
7.Judyta Linertowicz0014
8.Adam Wysocki0014
9.Piotr Zamojski0014
10.Michał Kiziński0014
11.Mirosław Krzysztofik0014
12.Andrzej Chrzanowski0014
13.Kamil Dulnik0014

Gruntowe GP CHAŃCZY III Tura CHAŃCZA 04.09.2011 r.

                                 "Największa Ryba"  I Runda   Zbigniew Linertowicz
                                 "Największa Ryba"  II Runda   Artur Mikołajczyk  
Lp.Imię i nazwiskoI RUNDAII RUNDASuma pkt.
WagaMiejsceWaga Miejsce
1.Zbigniew Hejzner708177812
2.Krzysztof Sroka454371625
3.Artur Mikołajczyk308650039
4.Andrzej Kiziński2267426411
5.Rafał Kopeć6142641517
6.Michał Sońta114101581121
7.Sławomir Molenda 11891101322
8.Andrzej Chrzanowski2148601725
9.Wacław Dziadosz70131461225
10.Robert Pokrzepa62141021428
11.Zbigniew Linertowicz394402630
12.Judyta Linertowicz354502631
13.Mirosław Krzysztofik026352531
14.Robert Gawior026336632
15.Jerzy Wożniak026326733
16.Dariusz Miądzel026242834
17.Jerzy Szczepaniak026208935
18.Piotr Zamojski0262021036
19.Jakub Wożniak721102637
20.Piotr Subocz721102637
21.Andrzej Pałys026621642
22.Janusz Świat026461844
23.Bronisław Opel02602652
24.Eugeniusz Skrzypek02602652
25.Artur Zawadzki02602652

Zakończenie Sezonu CISZYCA 02.10.2011 r.

                                     "Największa Ryba"  Michał Wypych
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Sławomir Molenda31541
2.Andrzej Kiziński19322
3.Adrian Frąg14023
4.Michał Wypych10984
5.Andrzej Chrzanowski9565
6.Janusz Samczyński9526
7.Mirosław Zapała6747
8.Jan Sikora3868
9.Artur Sikora2309
10.Jakub Wożniak4610
11.Robert Gawior026
12.Jakub sikora026
13.Eugeniusz Skrzypek026
14.Krzysztof Kraska026
15.Kamil Dulnik026
16.Jerzy Wożniak026
17.Zbigniew Hejzner026
18.Piotr Subocz026
19.Andrzej Pałys026
20.Sebastian Pałys026
21.Zbigniew Linertowicz026
22.Michał Sońta026
23.Robert Pokrzepa026
24.Artur Mikołajczyk026
25.Mieczysław Sikora026

Drapieżnik WIÓRY 16.10.2011 r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Szymon Kiziński13381
2.Dariusz Miądzel782
3.Zbigniew Hejzner563
4.Zbigniew Linertowicz021
5.Bronisław Opel021
6.Andrzej Kiziński021
7.Judyta Linertowicz021
8.Ryszard Terelak021
9.Krzysztof Latosiński021
10.Łukasz Lipka021
11.Michał Kiziński021
12.Mirosław Krzysztofik021
13.Dariusz Wożniak021
14.Amndrzej Chrzanowski021
15.Jerzy Wożniak021
16.Jakub Wożniak021
17.Piotr Zamojski021
18.Adam Wysocki021
19.Robert Gawior021
20.Norbert Kopacz021
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści