ROK 2003 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2003

Historia zawodów
ROK 2003

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i Opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Podlodowe Mistrzostwa Koła STARACHOWICE zalew Lubianka 05.01.2003 r.
Lp.Imię  i  nazwiskoI TURAII TURAPKT
SztukiWagaMiejsceSztukiWagaMiejsce
1.Piotr  Matusiak 43701652012
2.Dariusz  Miądzel32902439524
3.Artur  konieczny11503226036

Otwarte Zawody Sinningowe
Organizator  PZW Kub Spinningowy ''Mierzawa"przy Kole Sędziszów "Sefako" rzeka Mierzawa 16.03.2003 r.

         Startowało 18 zawodników.
    
    1 miejsce   Paweł Widurski   Klub "Mierzawa"
    2 miejsce   Rafał Kuliński   Klub "Mierzawa"
    pozostali zawodnicy 0 ryb, w tym Artur Konieczny, Paweł Taborski    Koło PZW nr 2 "Amur" Kielce


Towarzyskie Otwarte Zawody Spinningowo-Pstrągowe im. T.Tchórza
SMYKÓW/DĘBNO rzeka Czarna Staszowska 30.03.2003 r.

         W zawodach uczestniczyło 13 zawodników.
         Nie wyłoniono zwycięzcy, brak ryb do wagi.
        
         Koło nr 2 "Amur" reprezentowali  Łukasz Gamoński, Bartosz Gamoński, Dariusz Miądzel, Artur Konieczny
         
        Zawody przeniesiono na dzień 05.04.2003 r.


KRZCIĘCICE/SĘDOWICE rzeka Mierzawa 05.04.2003 r.

        W zawodach uczestniczyło 11 zawodników

        1  miejsce  Piotr Matusiak   Koło nr 2 "Amur"
        2  miejsce  Arkadiusz Kaszyński   Sędziszów "Sefako"
        3  miejsce  Sławomir Wróbel   Sędziszów Miasto
        4  miejsce  Rafał Kuliński   Sędziszów "Sefako"
        5  miejsce  Zdzisław Wróbel   Sędziszów Miasto
       
       Koło nr 2 "Amur" Kielce reprezentowali Bartosz Gamoński, Piotr Matusiak, Zdzisław Starek
        
        Pozostali zawodnicy bez ryb   


Rozpoczęcie Sezonu POŁANIEC 27.04.2003 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaLp.Imię i nazwiskoSztukiWaga
1.Jan Duda-12301.Krzysztof Kwapisz-340
2.Mirosław Biskupski-5002.Łukasz Gaca-260
3.Łukasz Gamoński-3603.Mateusz Skorodzień-180
4.Henryk Zapała-1604.Piotr Zatorski-0
5.Dariusz Miądzel-1205.Grzegorz Paluch-0
6.Marcin Gaca-806.Mariusz Majchrowski-0
7.Artur Mikołajczyk-07.Bartosz Stępień-0
8.Andzrzej Mikołajczyk-08.Daniel Ganela-0
9.Janusz Snochowski-09.Grzegorz Kasza-0
10.Beniamin Sułkowski-0
11.Adam Gaca-0
12.Tomasz Gajos-0

Metoda Odległościowa STARACHOWICE zalew Lubianka 10.05.2003 r.
Lp.Imię  i  nazwiskoI TURAII TURAPKT
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Zdzisław Starek9401120012
2.Janusz Świat780274035
3.Artur Mikołajczyk460494026
4.Dariusz Miądzel560334069
5.Krzysztof Kwapisz4010720414
6.Artur Konieczny40051201015
7.B. Snochowski808240715
8.Mieszko Ussowski2206401218
9.Mirosław Biskupski8081001119
10.Mariusz Majchrowski017360522
11.Zbigniew Hejzner220601723
12.Mariusz Łojowski017240724
13.Marcin Gaca017180926
14.J. Paluch01701734
15.Piotr Zatorski01701734
16.Tomasz Gajos01701734

Spławikowe Mistrzostwa Koła BRODY IŁŻECKIE 01.06.2003 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPKTLp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPKT
WagaM-ceWagaM-ceWagaM-ceWagaM-ce
1.Mirosław Biskupski18201660231.Bartosz Gamoński056016
2.Zdzisław Starek10004600372.Krzysztof Kwapisz601056
3.Artur Mikołajczyk5605580493.Mieszko Ussowski050510
4.Mariusz Łojowski08760194.Mariusz Majchrowski050510
5.Janusz Świat142020810
6.Andrzej Mikołajczyk124030811
7.Zbigniew Hejzner080816

Spławikowe Indywidualne Mistrzostwa Okręgu BRODY IŁŻECKIE 15.06.2003 r.

                    Udział w zawodach brało 29 juniorów, 37 seniorów
                      
                           JUNIORZY
                    4 miejsce   Krzysztof Kwapisz    Kielce Koło nr 2 "Amur"

                           SENIORZY
                    24 miejsce   Mirosław Biskupski   Kielce Koło nr 2 "Amur"


Spinningowe Mistrzostwa Koła ZAWICHOST rzeka Wisła 27.07.2003 r.
Lp.Imię  i  nazwiskoI TURAII TURAPKT
SektorWagaMiejsceSektorWagaMiejsce
1.Zdzisław  StarekA110251B649512
2.Paweł  TaborskiB65851A136512
3.Dariusz  MiądzelA48052B339535
4.Artur  KoniecznyA26153B541025
5.Piotr  MatusiakB43802A328546
6.Robert  WójcikB307A431529
7.Łukasz  GamońskiB507A2295310
8.Janusz  JakubczykB11603A60710
9.Grzegorz  KaszaA51154B20711
10.Paweł  MoskwaB2804A50711
11.Stanisław  StarekA307B40714
12.Zbigniew  HejznerA607B10714

Otwarte Zawody Odległościowe PIŃCZÓW zalew 24.08.2003 r.
Indywidualnie

                 1 miejsce  Robert Zygan   Końskie Neptun
                 2 miejsce  Dariusz Komorniczak   Starachowice
                 3 miejsce  Waldemar Mączka   Skarżysko Miasto
               25 miejsce  Mirosław Biskupski   Koło nr 2 "Amur"
               26 miejsce  Mieszko Ussowski   Koło nr 2 "Amur"
               39 miejsce  Zbigniew Hejzner   Koło nr 2 "Amur"
               47 miejsce  Artur Konieczny   Koło nr 2 "Amur"


Drgająca Szczytówka CHAŃCZA 14.09.2003 R.

                1 miejsce  Janusz Świat
                2 miejsce  Mirosław Biskupski
                3 miejsce  Zbigniew Hejzner


Zakończenie Sezonu TYNIEC rzeka Wisła 12.10.2003 r.   
Lp.Imię  i  nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Krzysztof  Maculewicz2120401
2.Mariusz  Kużnicki1115602
3.Mirosław  Biskupski711803
4.Tomasz  Orłowski35204
5.Jan  Sieniawski44805
6.Mirosław  Krzysztofik11606
7.Paweł  Bednarski11107
8.Robert  Bednarski0013
9.Czesław  Majewicz0013
10.Ryszard  Terelak0013
11.Henryk  Bednarski0013
12.Artur  Zapała0013
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści