ROK 2009 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2009

Historia zawodów
ROK 2009

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Rozpoczęcie Sezonu POŁANIEC kanał 26.04.2009 r.

                W konkursie na Największą Rybę wygrał Andrzej Kiziński -leszcz 2200 gram
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Sławomir Molenda108001
2.Andrzej Kiziński37002
3.Zdzisław Kozieł23803
4.Mirosław Krzysztofik22804
5.Judyta Linertowicz16005
6.Michał Sońta15606
7.Tomasz Poros11407
8.Janusz Samczyński8408
9.Janusz Świat6009
10.Kamil Dulnik56010
11.Wacław Dziadosz38011
12.Zbigniew Linertowicz34012
13.Zbigniew Hejzner22013
14.Michał Wypych8014
15.Sebastian Krawczyk030
16.Edward Krzemiński030
17.Szymon Kiziński030
18.Robert Pokrzepa030
19.Józef Tyzo030
20.Krzysztof Tyzo030
21.Wojciech Zapała030
22.Adam Gaca030
23.Andrzej Wrona030
24.Ryszard Anyż030
25.Marek Kamiński030
26.Józef Kaczyński030
27.Dariusz Łączkowicz030
28.Eugeniusz Skrzypek030
29.Marian Gołuch030

Gruntowe GP CHAŃCZY I Tura CHAŃCZA  10.05.2009 r.
Lp.Imię i nazwiskoI RUNDAII RUNDAPKT.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Janusz Świat12601182012
2.Michał Latosiński3846132028
3.Sławomir Molenda398597649
4.Michał Sońta11091020312
5.Janusz Samczyński5882641113
6.Dariusz Miądzel2507401421
7.Artur Mikołajczyk8810401424
8.Zbigniew Linertowicz560303134
9.Robert Gawior480403135
10.Jerzy Szczepaniak031710536
11.Marian Gołuch031390637
12.Leszek Błażejewski031150738
13.Zbigniew Hejzner160803139
14.Jakub Piróg031126839
15.Andrzej Wrona03180940
16.Mirosław Krzysztofik031781041
17.Wacław Dziadosz031521243
18.Robert Pokrzepa031481344
19.Konrad Szczepaniak03103162
20.Artur Zawadzki03103162
21.Andrzej Kiziński03103162
22.Judyta Linertowicz03103162
23.Eugeniusz Skrzypek03103162
24.Sławomir Berniker03103162
25.Mieczysław Sikora03103162
26.Mariusz Karolczak03103162
27.Tomasz Molenda03103162
28.Zdzisław Kozieł03103162
29.Marek Kamiński03103162
30.Piotr Bartoszak03103162

Spławikowe Mistrzostwa Koła CEDZYNA 24.05.2009 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPkt.Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPkt.
WagaM-ceWagaM-ceWagaM-ceWagaM-ce
1.Artur Mikołajczyk26021924131.Kamil Dulnik1214623
2.Michał Sońta7681736342.Michał Wypych 0520416
3.Maciej Olszewski14631852253.Sebastian Krawczyk050510
4.Zbigniew Hejzner80478594.Judyta Linertowicz050510
5.Janusz Świat010668414
6.Jerzy Szczepaniak01001020
7.Wacław Dziadosz01001020
8.Robert Pokrzepa01001020
9.Zbigniew Linertowicz01001020

Gruntowe GP CHAŃCZY II Tura MOSTKI 28.06.2009 r.
Lp.Imię i nazwiskoI RUNDAII RUNDAPKT.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Janusz Świat482267813
2.Michał Wypych352350025
3.Robert Gawior1288118067
4.Sławomir Molenda2824150812
5.Andrzej Kiziński9211358415
6.Zbigniew Linertowicz1569176716
7.Judyta Linertowicz1021054919
8.Jerzy Szczepaniak6013461023
9.Michał Latosiński025456328
10.Zbigniew Hejzner025346530
11.Mariusz Karolczak236502530
12.Robert Pokrzepa204602531
13.Michał Sońta161702532
14.Wacław Dziadosz160802533
15.Janusz Samczyński661202537
16.Artur Zawadzki341402539
17.Marian Gołuch02502550
18.Leszek Błażejewski02502550
19.Mirosław Krzysztofik02502550
20.Andrzej Wrona02502550
21.Sebastian Krawczyk02502550
22.Krzysztof Kamiński02502550
23.Bronisław Opel02502550
24.Kamil Dulnik02502550

Spinningowe Mistrzostwa Koła BRODY IŁŻECKIE 09.08.2009 r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Zbigniew Linertowicz16501
2.Judyta Linertowicz15602
3.Mirosław Krzysztofik12603
4.Zbigniew Hejzner5704
5.Dariusz Miądzel4005
6.Andrzej Kiziński2406
7.Michał Kiziński2007
8.Michał Wypych012
9.Szymon Kiziński012
10.Janusz Samczyński012
11.Paweł Taborski012

Gruntowe GP CHAŃCZY III Tura PIŃCZÓW 30.08.2009 r.
Lp.Imię i nazwiskoI RUNDAII RUNDAPKT.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Krzysztof Kamiński1390299013
2.Zbigniew Linertowicz1998173656
3.Judyta Linertowicz826480637
4.Michał Latosiński1288361269
5.Robert Gawior386787029
6.Michał Sońta29412794416
7.Janusz Świat82253261217
8.Wacław Dziadosz35211496718
9.Zbigniew Hejzner49262781420
10.Sławomir Molenda354103301121
11.Leszek Błażejewski19214394923
12.Andrzej Kiziński38081001826
13.Janusz Samczyński020422828
14.Artur Zawadzki260131781629
15.Andrzej Wrona360902029
16.Jerzy Szczepaniak100172961330
17.Bronisław Opel0203841030
18.Piotr Bartoszak130162601531
19.Robert Pokrzepa174151541732

Gruntowe GP CHAŃCZY IV Tura ŻYCINY/CHAŃCZA 13.09.2009 r.
Lp.Imię i nazwiskoI RUNDAII RUNDAPKT.
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Janusz Świat216218013
2.Michał Latosiński266111623
3.Zbigniew Hejzner90301821
4.Mariusz Karolczak62401822
5.Leszek Błażejewski01801836
6.Wacław Dziadosz01801836
7.Robert Gawior01801836
8.Krzysztof Kamiński01801836
9.Andrzej Kiziński01801836
10.Judyta Linertowicz01801836
11.Zbigniew Linertowicz01801836
12.Sławomir Molenda01801836
13.Robert Pokrzepa01801836
14.Janusz Samczyński01801836
15.Michał Sońta01801836
16.Andrzej Wrona01801836
17.Artur Zawadzki01801836
KLASYFIKACJA GENERALNA GP 2009 R.
                    
                                      1  miejsce   Janusz Świat
                              2  miejsce   Michał Latosiński
                              3  miejsce   Zbigniew Linertowicz
                              4  miejsce   Robert Gawior
                              5  miejsce   Sławomir Molenda
                              6  miejsce   Zbigniew Hejzner


Zakończenie Sezonu CHAŃCZA 27.09.2009 r.
Lp.Imię i nazwiskoWaga Miejsce
1.Michał Sońta26101
2.Sławomir Molenda24102
3.Janusz Świat20463
4.Kamil Dulnik8804
5.Krzysztof Kamiński6865
6.Judyta Linertowicz3686
7.Zbigniew Linertowicz1867
8.Janusz Samczyński019
9.Krzysztof Kraska019
10.Michał Wypych019
11.Robert Pokrzepa019
12.Mirosław Krzysztofik019
13.Andrzej Wrona019
14.Zbigniew Hejzner019
15.Dariusz Miądzel019
16.Michał Kiziński019
17.Piotr Bartoszak 019
18.Ryszard Terelak019

Towarzyskie Zawody DRAPIEŻNIK 2009 WIÓRY 11.10.2009 r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Zbigniew Linertowicz10421
2.Mirosław Krzysztofik017
3.Konrad Szczepaniak017
4.Michał Wypych017
5.Kamil Dulnik017
6.michał Kiziński017
7.Janusz Jakubczyk017
8.Krzysztof Kraska017
9.Krzysztof Kamiński017
10.Bronisław Opel017
11.Anna Kizińska017
12.Andrzej Kiziński017
13.Janusz Samczyński017
14.Judyta Linertowicz017
15.Ryszard Terelak017
16.Marian Gołuch017
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści