ROK 2014 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2014

Historia zawodów
ROK 2014

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Towarzyskie Zawody o Puchar Czarnej Staszowskiej KORZENNO/SMYKÓW 23.03.2014r.
Lp.Nawisko i imięSztukiPunkty
1.Linertowicz Zbigniew125
2.Miądzel Dariusz00
3.Góra Ryszard00
4.Hejzner Zbigniew00
5.Mela Grzegorz00
6.Chrobot Piotr00
7.Zamojski Piotr00
8.Chrzanowski Andrzej00
9.Kopacz Norbert00
10.Wiejas Łukasz00
11.Goska Łukasz00

Rozpoczęcie Sezonu PIOTROWICE rzeka Wisła 27.04.2014r.
Lp.Nazwisko i imięWagaMiejsce
1.Zamojski Piotr5201
2.Samczyński Janusz5182
3.Fronczkowski Bartek5143
4.Gawior Robert4624
5.Chudzicki Hubert4565
6.Mikołajczyk Artur3766
7.Chudzicki Maksym3067
8.Mochocki Stefan2688
9.Sikora Jakub2369
10.Frąk Adrian23410
11.Kiziński Michał19211
12.Stefański Jarosław19112
13.Świat Janusz16613
14.Sikora Jan15814
15.Kwiecień Tomasz15715
16.Molenda Sławomir14816
17.Miądzel Dariusz14617
18.Kopacz Norbert11818
19.Sikora Artur11619
20.Wrona Andrzej10620
21.Zaręba Maciej10421
22.Chrzanowski Andrzej9422
23.Góra Ryszard9223
24.Graba Kamil8024
25.Linertowicz zbigniew7225
26.Arczewski Waldemar5226
27.Opel Bronisław036
28.Kiziński Andrzej036
29.Sońta Michał036
30.Pokrzepa Robert036
31.Góral Artur036
32.Kiziński Szymon036
33.Latosiński Krzysztof036
34.Hejzner Zbigniew036
35.Mela Grzegorz036

Spławikowe Mistrzostwa Koła CEDZYNA 11.05.2014r.
SENIORZY
Lp.Nazwisko i imieI TURAII TURAPunkty
Zajęte
Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Wiejas Łukasz1562906131
2.Mikołajczyk Artur3141186452
3.Chrzanowski Andrzej1023270253
4.Pokrzepa Robert486190394
5.Miądzel Dariusz5251265105
6.Świat Janusz5441246106
7.Cierpiał Sebastian427014217
8.Dziadosz Wacław014327218
9.Sońta Michał328014229
10.Hejzner Zbigniew1490142310
11.Chrobot Piotr0140142814
12.Zamojski Piotr0140142814
13.Linertowicz Zbigniew0140142814
JUNIORZY U-23
Lp.Nazwisko i imięI TURAII TURAPunkty
Zajęte
Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Fronczkowski Bartek100162121
2.Chudzicki Maksym5220352
MŁODZIEŻ U-18
Lp.Nazwisko i imięI TURAII TURAPunktyZajęte Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Wypych Michał34010231
KADECI U-14
Lp.Nazwisko i imięI TURAII TURAPunktyZajęte Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Sikora Jakub741102121

Gruntowe GP CHAŃCZY I Tura CHAŃCZA 18.05.2014R.
Lp.Nazwisko i imięI RUNDAII RUNDA
Suma
Miejsc
Zajęte Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Mikołajczyk Artur47451264271
2.Sońta Michał4646828392
3.Hejzner Zbigniew5224648593
4.Pokrzepa Robert814121410114
5.Cierpiał Sebastian53832289125
6.Lipka Łukasz35473547146
7.Kiziński Andrzej54026015177
8.Antoszczyk Łukasz154114266178
9.Świat Janusz266917012219
10.Wrona Andrzej1921090142410
11.Linertowicz Zbigniew027186212811
12.Chrzanowski Andrzej02773243112
13.Molenda Dariusz30480273513
14.Pałys Andrzej02727283514
15.Wiejas Łukasz027190113815
16.Miądzel Dariusz84120273916
17.Samczyński Janusz027106134017
18.Dziadosz Wacław02760154218
19.Molenda Sławomir02746174419
20.Krzysztofik Mirosław0270275427
21.Opel Bronisław0270275427
22.Zaremba Maciej0270275427
23.Kwiecień Tomasz0270275427
24.Mela Grzegorz0270275427
25.Chrobot Piotr0270275427
26.Zamojski Piotr0270275427

Gruntowe GP CHAŃCZY II Tura CHAŃCZA 01.06.2014r.
Lp.Nazwisko i imięI RUNDAII RUNDA
Suma
Miejsc
Zajęte
Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Świat Janusz10903740581
2.Kiziński Andrzej1810140010112
3.Sońta Michał2501126041123
4.Mochocki Stefan3961014302124
5.Cierpiał Sebastian99845868125
6.Mikołajvzyk Artur61666667136
7.Szczepaniak Jerzy1202235012147
8.Zamojski Piotr2421210963158
9.Pokrzepa Robert45695789189
10.Pałys Andrzej5308372111910
11.Chrzanowski Andrzej5747122152211
12.Molenda Dariusz022106242612
13.Linertowicz Zbigniew85450222713
14.Dziadosz Wacław22413168142714
15.Wrona Andrzej14014190132715
16.Frąk Adrian02271062816
17.Hejzner Zbigniew022106163817
18.Kiziński Szymon0220224422
19.Opel Bronisław0220224422
20.Mela Grzegorz0220224422
21.Chrobot Piotr0220224422

GP Zarządu Koła i Komisji Statutowych I Tura SZWAGRÓW 5/6.07.2014r.
Lp.Nazwisko i imię WagaMiejsce
1.Hejzner Zbigniew21401
2.Krzysztofik Mirosław16002
3.Świat Janusz8303
4.Samczyński Janusz09
5.Linertowicz Zbigniew09
6.Góra Ryszard09
7.Molenda Sławomir09
8.Chrzanowski Andrzej09

Sinningowe Mistrzostwa Koła MORAWICA 10.08.2014r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte Miejsce
1.Hejzner Zbigniew7601
2.Linertowicz Zbigniew2682
3.Mela Grzegorz1503
4.Świat Janusz1384
5.Chrobot Piotr985
6.Zamojski Piotr826
7.Kopacz Norbert747
8.Kiziński Andrzej016
9.Chrzanowski Andrzej016
10.Miądzel Dariusz016
11.Korus Adam016
12.Mikołajczyk Artur016
13.Góra Ryszard016
14.Kiziński Michał016
15.Kopacz Kamil016

GP Zarządu Koła i Komisji Statutowych II Tura CHAŃCZA 6/7.09.2014r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte Miejsce
1.Samczyński Janusz5751
2.Kiziński Andrzej8302
3.Latosiński Krzysztof5053
4.Dziadosz Wacław011
5.Gołuch Marian011
6.Miądzel Dariusz011
7.Terelak Ryszard011
8.Hejzner Zbigniew011
9.Kiziński Szymon011
10.Kiziński Michał011

Gruntowe GP CHAŃCZY III Tura CHĄŃCZA 28.09.2014r.
Lp.Nazwisko i imięI RUNDAII RUNDA
Suma
Miejsc
Zajęte
Miejsce
WagaMiejsceWagaMiejsce
1.Linertowicz Zbigniew3841730231
2.Mikołajczyk Artur3143896142
3.Kiziński Andrzej2464560483
4.Hejzner Zbigniew3762220684
5.Kiziński Szymon6476210175
6.Świat Janusz0176186206
7.Zamojski Piotr0174905227
8.Cierpiał Sebastian1985017228
9.Samczyński Janusz1866017239
10.Kopacz Norbert01710072410
11.Sońta Michał0179282511
12.Pokrzepa Robert0176492612
13.Dziadosz Wacław0170173417
14.Miądzel Dariusz0170173417
15.Wiejas Łukasz0170173417
16.Wrona andrzej0170173417

Zakończenie Sezonu PIOTROWICE rzeka Wisła 05.10.2014r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte Miejsce
1.Kwiecień Tomasz13701
2.Sikora Jan11102
3.Terelak Ryszard5263
4.Molenda Sławomir5064
5.Latosiński Krzysztof4865
6.Wrona andrzej4386
7.Kiziński Szymon4367
8.Banasik Marek3748
9.Zaręba Maciej2829
10.Mikołajczyk Artur27610
11.Chudzicki Maksym26411
12.Krzysztofik Mirosław25212
13.Kiziński Andrzej19813
14.Zamojski Piotr18814
15.Kiziński Michał16815
16.Chrzanowski Andrzej16616
17.Chrobot Piotr13817
18.Dziadosz Wacław13018
19.Wysocki Adam10419
20.Linertowicz Zbigniew7020

Drapieżnik "WIÓRY" 19.10.2014r.
Lp.Nazwisko i imięWagaZajęte Miejsce
1.Mela Grzegorz9341
2.Kołaczyński Piotr5302
3.Mikołajczyk Artur1283
4.Linertowicz Zbigniew1283
5.Świat Janusz012
6.Kiziński Andrzej012
7.Hejzner Zbigniew012
8.Chrobot Piotr012
9.Chrzanowski Andrzej012
10.Majcher Mariusz012
11.Wrona Andrzej012
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści