ROK 2007 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

ROK 2007

Historia zawodów
ROK 2007

HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW
W ZAWODACH KOŁA NR 2 "AMUR"
Zebrał i opracował kolega wędkarz Zbigniew Hejzner

Otwarte Zawody Spławikowe MEMORIAŁ J.CWIELUCHA zalew BRODY 22.04.2007 r.

                        Startowało 33 zawodników w kategorii open.

                   1  miejsce   Marcin Nowak   Brody
                   2  miejsce   Andrzej Kaczmarski   Ostrowiec Miasto
                   3  miejsce   Sławomir Skarba   Ostrowiec Huta

                   8  miejsce   Janusz Świat   Koło nr 2 Amur
                 20  miejsce   Artur Mikołajczyk   Koło nr 2 Amur


Rozpoczęcie Sezonu BORUSOWA rzeka Wisła 29.04.2007 r.

                 W konkursie "NajwiększaRyba"  I miejsce zajął Sławomir Molenda płoć 200 gr.

Lp.Imię  i  nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Dariusz Miądzel-12001
2.Michał Wypych-6402
3.Tomasz Wójcik-4803
4.Sławomir Molenda-2004
5.Janusz Świat-405
6.Wacław Dziadosz-020
7.Janusz Samczyński-020
8.Artur Mikołajczyk-020
9.Michał Sońta-020
10.Andrzej Mikołajczyk-020
11.Mieczysław Sikora-020
12.Michał Latosiński-020
13.Mirosław Krzysztofik-020
14.Zdzisław Kozieł-020
15.Łukasz Zakrzewski-020
16.Tomasz Rutkowski-020
17.Jacek Sagon-020
18.Robert Wójcik-020
19.Marian Gołuch -020

Okręgowe Zawody Spławikowe z cyklu GP o Puchar Dorzecza Kamiennej zalew REJÓW 06.05.2007 r.

                              Startowało 43 zawodników.


                 1  miejsce   Maciej Olszewski   Koło nr 2 Amur
                 2  miejsce   Dariusz Komorniczak   Starachowice
                 3  miejsce   Stanisław Skarżyński   Starachowice

                 9  miejsce   Artur Mikołajczyk   Koło nr 2 Amur
               11  miejsce   Janusz Świat   Koło nr 2 Amur
               18  miejsce   Michał sońta   Koło nr 2 Amur


Indywidualne Zawody Spławikowe z cyklu GP o Puchar Ponidzia zalew PIŃCZÓW 03.06.2007 r.

                                Startowało 38 seniorów, 6 juniorów, 1 kobieta

                   1  miejsce   Dariusz Komorniczak   Starachowice
                   2  miejsce   Anatoliusz Niedorozow   Starachowice
                   3  miejsce   Bogdan Grdeń

                   5  miejsce   Alekszander Wiech   Koło nr 2 Amur
                   8  miejsce   Artur Mikołajczyk   Koło nr 2 Amur
                 29  miejsce   Janusz Świat    Koło nr 2 Amur
                 36  miejsce   Maciej Olszewski   Koło nr 2 Amur
                 40  miejsce   Michał Sońta Koło nr 2 Amur


Spinningowe Mistrzostwa Okręgu zalew CHAŃCZA 10.06.2007 r.

                                Startowało 28 seniorów - 14 drużyn 2 osobowych.

                    1  miejsce   Mirosław Czuba   Ostrowiec Huta
                    2  miejsce   Piotr Bober   Kielce PKP
                    3  miejsce   Adam Wojciechowski   Ostrowiec Miasto

                   14  miejsce   drużynowo   koło nr 2 Amur


Spławikowe Mistrzostwa Koła CHAŃCZA zalew 10.06.2007 r.
SENIORZYJUNIORZY
Lp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPktLp.Imię i nazwiskoI TURAII TURAPkt
SztukiWagaM-ceSztukiWagaM-ceSztukiWagaM-ceSztukiWagaM-ce
1.Artur Mikołajczyk-15001-1080121.Michał Wypych-8801-34012
2.Janusz Świat-12202-480352.Łukasz Strojny-5202-15024
3.Michał Sońta-5603-920253.Maciej Snoch-1803-10036
4.Zbigniew Hejzner-3004-22048
5.Janusz Samczyński-1205-80510
6.Jarosław Serek-1006-01622
7.Henryk Zapała-757-01623
8.Marian Gołuch-016-01632
9.Wiesław Gołuch-016-01632
10.Michał Latosiński-016-01632
11.Andrzej Mikołajczyk-016-01632
12.Mieczysław Sikora-016-01632
13.Wacław Dziadosz-016-01632
14.Zdzisłąw Kozieł-016-01632
15.Paweł Taborski-016-01632

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu - eliminacje- BRODY IŁŻECKIE zalew 17.06.2007 r.
       
                                   Startowało 25 zawodników.

                         1  miejsce   Artur Mikołajczyk   Koło nr 2 Amur
                         2  miejsce   Artur Drożdżowski   Sędziszów Sefako
                         3  miejsce   Jacek Pietruszka   Skarżysko ZM

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu BRODY IŁŻECKIE zalew 24.06.2007 r.

                                   Startowało 21 zawodników.

                         1  miejsce   Anatoliusz Niedorozow   Klub Perkoz
                         2  miejsce   Artur Drożdżowski   Sędziszów Sefako
                         3  miejsce   Dariusz Komorniczak   Klub Perkoz

                         5  miejsce   Artur Mikołajczyk    Koło nr 2 Amur

              Towarzyskie Zawody Władz Statutowych Koła nr 2 Amur o Puchar Prezesa
TUNIEC rzeka Wisła 13/14.07.2007 r.
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Sławomir Molenda2028001
2.Artur Mikołajczyk1825002
3.Tadeusz Hubera1515003
4.Robert Wożniak1210004
5.Paweł Taborski109005
6.Tomasz Molenda58106
7.Ryszrd Terelak88007
8.Janusz Samczyński33808
9.Czesław Fatyga83009
10.Dariusz Miądzel1021010
11.Wacław Dziadosz318011
12.Wiesław Gołuch0018
13.Henryk Zapała0018
14.Zbigniew Hejzner0018
15.Ireneusz Kędzierski0018
16.Zbigniew Strojny0018
17.Michał Białkowski0018

Drgająca Szczytówka CHAŃCZA zalew 16.09.2007 r.
Lp.Imię i nazwiskoWagaMiejsce
1.Krzysztof Latosiński63601
2.Janusz Świat51002
3.Zbigniew Hejzner50603
4.Mirosław Krzysztofik42404
5.Sławomir Molenda35605
6.Michał Sońta30406
7.Artur Mikołajczyk22007
8.Andrzej Wrona14408
9.Dariusz Miądzel13009
10.Ryszard Terelak120010
11.Michał Wypych88011
12.Jarosław Serek82012
13.Zdzisław Kozieł78013
14.Andrzej Mikołajczyk50014
15.Wacław Dziadosz34015
16.Janusz Samczyński021
17.Tomasz Molenda021
18.Michał Latosiński021
19.Tomasz Poros021
20.Wiesław Gołuch021

Zakończenie Sezonu ZAWICHOST rzeka Wisła 30.09.2007 r.
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Artur Mikołajczyk-19801
2.Michał Wypych-15402
3.Andrzej Wrona-13803
4.Sławomir Molenda-10004
5.Zbigniew Hejzner-6605
6.Wacław Dziadosz-6406
7.Marian Gołuch-6406
8.Janusz Samczyński-3008
9.Mirosław Krzysztofik-2409
10.Andrzej Mikołajczyk-18010
11.Dariusz Miądzel-12011
12.Zbigniew Linertowicz-8012
13.Michał Sońta-021
14.Mieczysław Sikora-021
15.Henryk Zapała-021
16.Judyta Linertowicz-021
17.Jarosław Serek-021
18.Janusz Świat-021
19.Wiesław Gołuch-021
20.Zdzisław Kozieł-021

Drapieżnik WIÓRY zalew 29.10.2007 r.
Lp.Imię i nazwiskoSztukiWagaMiejsce
1.Ryszard Terelak17001
2.Mirosław Krzysztofik15602
3.Judyta Linertowicz12403
4.Zbigniew Linertowicz11104
5.Mieczysław Sikora-019
6.Zdzisław Kozieł-019
7.Janusz Świat-019
8.Artur Mikołajczyk-019
9.Michał Wypych-019
10.Andrzej Mikołajczyk-019
11.Jarosław Serek-019
12.Zbigniew Hejzner-019
13.Janusz Samczyński-019
14.Kamil Latkowski-019
15.Henryk Zapała-019
16.Andrzej Wrona-019
17.Wacław Dziadosz-019
18.Dariusz Miądzel-019
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści