Klasyfikacja GP "DS" 2018 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

Klasyfikacja GP "DS" 2018

Klasyfikacja GP Drgająca Szczytówka

GP DRGAJĄCA SZCZYTÓWKA I TURA 06.05.2018 WILKÓW
Lp.
Nazwisko i imię
I RUNDA
II RUNDA
Suma miejsc
Suma wag
Punkty
Waga
Naj.ryba
Miejsce
Waga
Naj.ryba
Miejsce
1.Świat Janusz2935
22210
35514522
2.Graba Kamil2310
4271574015502524
3.Miądzel Dariusz2400114031720
58412019
4.Kopacz Norbert3725
1935
1011466014
5.Cedro Jarosław1375
92685
211406013
6.Sońta Michał1815
6815
111726307
7.Molenda Sławomir1220
10990
91922105
8.Mikołajczyk Artur945
161600
62225457
9.Kiziński Andrzej1155
12735
132518902
10.Klisko Wojciech1080
13795
122518752
11.Chrzanowski Andrzej545
222055
42626009
12.Kabała Cezary1195
11710
152619052
13.Zamojski Piotr710
191305
82720155
14.Hejzner Zbigniew590
201405
72719956
15.Kitliński Rafał1960
5135
263120958
16.Kiziński Michał1620
7185
243118056
17.Skalski Ryszard1580
8180
253317605
18.Jaroszewski Paweł820
18690
163415102
19.Wrona Andrzej950
15500
193414502
20.Mela Grzegorz970
14410
203413802
21.Krzysztofik Mirosław565
21720
143512852
22.Wijas Łukasz915
17385
213813002
23.Pałys Andrzej290
23520
18418102
24.Wypych Michał170
25640
17428102
25.Stochmal Mateusz185
24280
22464652
26.Kiziński Szymon130
26190
23493202
27.Moskal Mariusz0
27,5115
2754,51151

GP DRGAJĄCA SZCZYTÓWKA II TURA 01.07.2018 MALENIEC
Lp.
Nazwisko i imię
I RUNDA
II RUNDA
suma  miejsc
Suma wag
Punkty
Waga
Naj.ryba
Miejsce
Waga
Naj.ryba
Miejsce
1.Klisko Wojciech11853201745
34193026
2.Hejzner Zbigniew720305483040526155022
3.Mikołajczyk Artur5057105531518156018
4.Stochmal Mateusz650
5500
712115012
5.Molenda Sławomir450
8,5570
513,5102011
6.Sońta Michał760
3250
1316101010
7.Zamojski Piotr865
2145
1517101011
8.Graba Kamil240
16725
4209659
9.Cedro Jarosłąw365
12430
8207955
10.Wrona Andrzej37025011390
9207604
11.Skalski Ryszard5652656130
16226957
12.Łataś Piotr170
17545
6237157
13.Kitliński Rafał330
14345
11256752
14.Miądzel Dariusz65
20350
10304153
15.Świat Janusz385
1075
22324603
16.Samborski Andrzej450
8,50
23,5324503
17.Chrzanowski Andrzej65
22285
12343502
18.Góral Artur3202551585
21364052
19.Mela Grzegorz155
18115
18362702
20.Jaroszewski Paweł335
130
23,536,53351
21.Kopacz Norbert20
23190
14372102
22.Kiziński Andrzej120
1995
19382152
23.Kabała Cezary65
2190
20411552
24.Pałys Andrzej02412017411201

GP DRGAJĄCA SZCZYTÓWKA III RUNDA 09.09.2018 STRAWCZYN

KLASYFIKACJA GP DRGAJĄCA SZCZYTÓWKA 2018
narastająco
Lp.
Nazwisko i imię

I RUNDA

II RUNDA

III RUNDA
PKT
RAZEM
WAGA RAZEM
Pkt.za m-ce
Pkt.za
m-ce
Pkt.za
m-ce
1.
Hejzner Zbigniew
62222505070
2.
Miądzel Dariusz
19319415675
3.
Świat Janusz
22315406365
4.
Mikołajczyk Artur
71811364520
5.
Zamojski Piotr
51120364330
6.Graba Kamil2490335990
7.
Cedro Jarosław
13515335745
8.
Klisko Wojciech
2263313995
9.
Sońta Michał
71012294060
10.
Wrona Andrzej
2413192865
11.
Skalski Ryszard
576182695
12.Kopacz Norbert1420164870
13.
Molenda Sławomir
5110163230
14.
Kitliński Rafał
825152985
15.
Stochmal Mateusz
2120141615
16.Chrzanowski Andrzej920112950
17.
Samborski Andrzej
03710730
18.Łataś Piotr0707715
19.
Kabała Cezary
22262220
20.
Kiziński Michał
60061805
21.
Kiziński Andrzej
22042105
22.
Mela Grzegorz
22041650
23.Jaroszewski Paweł21031845
24.
Pałys Andrzej
2103930
25.Wiejas Łukasz20021300
26.Krzysztofik Mirosław20021285
27.Wypych Michał2002810
28.Góral Artur0202405
29.Kiziński Szymon2002320
30.Moskal Mariusz1001115
31.Samczyński Janusz00000
32.Dziadosz Wacław00000
33.Szczepaniak Jerzy00000
34.Zawadzki Artur00000

Zwycięzcy GP "Drgająca Szczytówka" 2018

                  1     miejsce    Zbigniew Hejzner
                  2     miejsce    Dariusz Miądzel
                  3     miejsce    Janusz Świat
                  4     miejsce    Artur Mikołajczyk
                  5     miejsce    Piotr Zamojski
                  6     miejsce    Kamil Graba

           Największą rybę całego cyklu GP "Drgająca Szczytówka" złowił Dariusz Miądzel  

                  Kolejne zajęte miejsca w/g tabeli.
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści