Klasyfikacja GP "DS" 2017 - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

Klasyfikacja GP "DS" 2017

Klasyfikacja GP Drgająca Szczytówka

Wyniki GP "Drgająca Szczytówka" I Tura UMER 21.05.2017r.
Lp.
Imię i nazwisko
I RUNDA
II RUNDA
Suma Wag
Suma Miejsc
Zdobyte
Punkty
Waga
Naj.Ryba
Miejsce
Waga
Naj.Ryba
Miejsce
1.Artur Mikołajczyk600
6755
21355819
2.Paweł Jaroszewski695
5520
41215917
3.Sławomir Molenda275
91225
115001016
4.Janusz Świat900
2135
910351113
5.Dariusz Miądzel4252507305
67301311
6.Jarosław Cedro255
10505
5760159
7.Piotr Zamojski380
8210
8590168
8.Andrzej Pałys30301566551036951812
9.Michał Kiziński2200176010
2122002214
10.Norbert Kopacz2001501390
10290233
11.Szymon Kiziński740
30
21740249
12.Mateusz Stochmal230601110
13240242
13.Robert Pokrzepa735
40
21735258
14.Michał Sońta25
1675
11100272
15.Piotr Chrobot0
22,5245245724529,55
16.Jakub Wójcik230
120
21230331
17.Andrzej Wrona0
22,530
123034,51
18.Adrian Frąg35
140
2135351
19.Andrzej Kiziński0
22,50
21043,50
20.Zbigniew Hejzner0
22,50
21043,50
21.Rafał Kitliński0
22,50
21043,50
22.Wojciech Klisko0
22,50
21043,50
23.Łukasz Wiejas0
22,50
21043,50
24.Michał Strzelecki0
22,50
21043,50
25.Janusz Samczyński0
22,50
21043,50
26.Ryszard Skalski0
22,50
21043,50
27.Kamil Graba0
25,50
21043,50
28.Grzegorz Mela022,50
21043,50

Wyniki GP "Drgająca Szczytówka" II Tura STRAWCZYN 11.06.2017r.
Lp.
Imię i nazwisko
I RUNDA
II RUNDA
Suma
Wag
Suma
Miejsc
Zdobyte
Punkty
Waga
Naj.Ryba
Miejsce
Waga
Naj.Ryba
Miejsce
1.Artur Mikołajczyk360
41300
2
621
2.Paweł Jaroszewski760
3415
4
719
3.Jarosław Cedro55
7175
5
1213
4.Dariusz Miądzel205
590
8
1311
5.Piotr Zamojski50
9150
7
168
6.Janusz Świat105
645
10
168
7.Sławomir Molenda0
16,5220011951220017,514
8.Mateusz Stochmal85085010
16,5
17,514
9.Norbert Kopacz81081020
16,5
18,510
10.Michał Sońta0
16,5550
3
19,59
11.Andrzej Kiziński15
1130
11
222
12.Robert Pokrzepa0
16,5160
6
22,56
13.Ryszard Skalski55
80
16,5
24,54
14.Piotr Chrobot0
16,550
9
25,53
15.Wojciech Klisko50
100
16,5
26,52
16.Kamil Graba0
16,50
16,5
330
17.Zbigniew Hejzner0
16,50
16,5
330
18.Grzegorz Mela0
16,50
16,5
330
19.Andrzej Pałys0
16,50
16,5
330
20.Andrzej Wrona0
16,50
16,5
330
21.Eugeniusz Skrzypek016,5016,5330

Wyniki GP "Drgająca Szczytówka" III Tura WILKÓW 10.09.2017r.
Lp.Imięi nazwiskoI RUNDAII RUNDA
Suma
Wag
Suma
Miejsc
Zdobyte
Punkty
WagaNaj.RybaMiejsceWagaNaj.RybaMiejsce
1Zbigniew Hejzner1400
11485
22885325
2.Świat Janusz1285
2810
32095521
3.Dariusz Miądzel900
3740
41640718
4.Artur Mikołajczyk305
121760685120651315
5.Szymon Kiziński520
6530
91050159
6.Jarosław Cedro6754354360
1210351611
7.Norbert Kopacz375
9600
7975168
8.Piotr Zamojski665
5285
14950198
9.Grzegorz Mela100
16625
6725227
10.Michał Sońta310
11385
11695222
11.Artur Zawadzki520
7195
16715236
12.Wacław Dziadosz150
15540
8690235
13.Andrzej Kiziński85
197353055820248
14.Sławomir Molenda370
10220
15590253
15.Kamil Graba240
13300
13540262
16.Paweł Jaroszewski95
17500
10595273
17.Andrzej Wrona420
80
21420294
18.Andrzej Pałys235
14105
17340312
19.Ryszard Skalski85
180
2185391
20.Eugeniusz Skrzypek0
210
210420
21.Mateusz Stochmal0210210420

KLASYFIKACJA GENERALNA GP "DRGAJĄCA SZCZYTÓWKA"2017
Lp.
Imię
Nazwisko
I TURA
PUNKTY
II TURA
PUNKTY
III TURA
PUNKTY
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
WAG
1.Artur Mikołajczyk192115555060
2.Janusz Świat
13821423280
3.Dariusz Miądzel
111118402665
4.Paweł Jaroszewski
17193392985
5.Sławomir Molenda
16143334290
6.Jarosław Cedro
91311332025
7.Zbigniew Hejzner
0025252885
8.Piotr Zamojski
888241740
9.Norbert Kopacz3108212075
10.Szymon Kiziński
909181790
11.Mateusz Stochmal
2140161090
12.Michał Kiziński
1400142200
13.Andrzej Pałys
1202141035
14.Robert Pokrzepa
86014895
15.Michał Sońta
292131345
16.Andrzej Kiziński
02810865
17.Piotr Chrobot5308295
18.Grzegorz Mela
00  77725
19.Artur Zawadzki
0066715
20.Wacław Dziadosz
0055690
21.Andrzej Wrona
1045450
22.Ryszard Skalski
0415140
23.Kamil Graba
0022540
24.Wojciech Klisko
020250
25.Jakub Wójcik
1001230
26.Adrian Frąg
100135
27.Rafał Kitliński
00000
28.Łukasz Wiejas0  0000
29.Michał Strzelecki00000
30.Janusz Samczyński00000
31.Eugeniusz Skrzypek
00000

Zwycięzcy GP "Drgająca Szczytówka" 2017

                   1     miejsce    Artur Mikołajczyk
                   2     miejsce    Janusz Świat
                   3     miejsce    Dariusz Miądzel
                   4     miejsce    Paweł Jaroszewski
                   5     miejsce    Sławomir Molenda
                   6     miejsce    Jarosław Cedro

            Największą rybę całego cyklu GP "Drgająca Szczytówka" złowił Michał Kiziński Leszcz 1760 pkt.  

                   Kolejne zajęte miejsca w/g tabeli.
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści