"Młodzieżowe Powitanie Wakacji" - PZW KOŁO AMUR

 Statystyki
Przejdź do treści

"Młodzieżowe Powitanie Wakacji"

Regulaminy
Zawody dla Dzieci
"Młodzieżowe Powitanie Wakacji"

                                                                 (zmiana)

    Zbiórka uczestników zawodów godz. 8:00, przy Kapitanacie zawodów po środku zalewu od strony działek. Zapisy uczestników w siedzibie Koła ul. Słoneczna 4/4 wtorki i czwartki w godz. 16:00-18:00 i telefonicznie 696 054 786, oraz na naszą pocztę pzw_amur_kielce@o2.pl do dnia (ostatni czwartek przed terminem zawodów).
Zawody odbędą się w jednej 2 godzinnej turze, w godzinach od 9:00 do 11:00. Kolejność zapisu jest numerem startowym zawodnika. Wolno nęcić na stanowisku od godziny 8:50. Metoda spławikowa z użyciem własnego sprzętu, zanęt, przynęt.
   Ustala się dwie grupy wiekowe startujących:
1. I grupa - od 6 do 10 lat
2. II grupa - od 11 do 14 lat.
Start dziecka tylko pod opieką osoby pełnoletniej.
W zawodach mogą brać udział dzieci członków naszego Koła nr 2 "AMUR".
Zawody rozgrywane będą na żywej rybie. Sędzia na miejscu będzie mierzył długość złowionych ryb i zapisywał w karcie uczestnika, 1 cm = 1 pkt.
Wprowadza się ograniczoną ilość uczestników zawodów. Jest to uzależnione od bezpieczeństwa uczestników związanego z dostępnością do łowiska.
Komisja sędziowska w składzie: sędzia główny, sędzia sekretarz i sędziowie stanowiskowi. Komisja wyznacza dwa sektory ze stanowiskami.
Premiowanie uczestników:
za najdłuższą i najkrótszą rybę w poszczególnych grupach wiekowych. Sześć pierwszych miejsc (w każdej grupie wiekowej) – puchary, medale i dyplomy. Ponadto dla wszystkich uczestników przewidziane są paczki ze słodyczami.
Ogłoszenie wyników zawodów o godz. 12:00 i uroczyste wręczenie nagród dla uczestników zawodó

                                                                           Zarząd PZW koło nr 2 AMUR
PZW Kielce Koło nr 2 AMUR 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści